logo

Uyumsoft, 2015 Yılında i-Dönüşümde 2 Kat Büyüdü

mh_uyumsoft_mehmet_onder

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, 2015 yılında i-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv vd) süreçlerinde hizmet verdiği e-Fatura mükellefi olan müşteri sayısını 4500 müşteriye çıkartarak yaklaşık 2 kat büyüdü.

Geçtiğimiz yılsonu itibariyle 4500 e-Fatura mükellefine hizmet veren Uyumsoft, özel entegratörler arasındaki pazar payını %20’ye çıkarttı. Bu yıl, pazar payını arttırmayı hedefliyor.

i-Dönüşüm sürecinde sektör liderleri arasında yer aldıklarını kaydeden Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder “2015 yılında i-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv vd) süreçlerinde başarılı bir yıl geçirdik. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ofislerimiz ve 262 çözüm ortağımızla, ülke genelindeki e-Fatura mükellefi olan müşterilerimize hizmet veriyoruz. 2016 yılında, gerek i-Dönüşüm projelerinde, gerek Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)’de yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

2016’nın ilk yarısında ‘Uyumsoft Bulut ERP’ anonsu yapılıyor   

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı ve danışmanlığında sektörün liderleri arasında yer alan Uyumsoft’un, bu yılın ilk yarısında ‘Uyumsoft Bulut ERP’ çözümünü anons edeceğini ifade eden Mehmet Önder “Bu yıl itibariyle Bulut ERP, iş dünyasının daha yoğun gündemine giriyor. Bulut teknolojisiyle firmalara, daha ekonomik yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlanacak. Sanal ortamda; danışmanlıklar, eğitimler, bunları destekleyen video çözümleri ve örnek çalışmalar; müşteriler ile daha fazla buluşacak. Bu arada, ülkemiz ERP konusunda ciddi bir potansiyeli de barındırıyor. Ülkemizde ilk 50 binin içinde yer alan firmaların, yaklaşık 40 bini iş süreçlerini basit ticari muhasebe uygulamalarıyla yapıyor. Bu firmaların önümüzdeki süreçte büyümesiyle, ERP çözümlerine olan talepleri artacaktır ve ERP pazarı büyümesini sürdürecektir. Uyumsoft olarak bu yılın ilk yarısında Uyumsoft Bulut ERP çözümümüzün anonsunu yapacağız” dedi. Bulut üzerinden takip edilecek smartcity, eğitim, akıllı binalar, enerji verimliliği, sağlık gibi onlarca yeni iş modeli fırsatlarının bulunduğunu da anlatan Önder, bu yıl içinde eğitim sektörüne yönelik bir projenin anonsunu yapacaklarını açıkladı. Uyumsoft Merkez Ofisinin Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’ında olduğunu kaydeden Önder, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ve Azerbaycan-Bakü ofisleriyle hizmet götürmeye devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Etiketler: » » »
Share
878 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?