logo

02 Ocak 2019

“Gizem Birimi” Filmi’nin Galası Gerçekleşti


Yapımcılığını Aver Prodüksiyon’un yaptığı ve Erkut Altındağ’ın ikinci uzun metrajlı amatör filmi olan ‘Gizem Birimi’nin galası 16 Aralık Pazar günü saat 10:30’da Kadıköy Sinemasında gerçekleştirildi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen gala, yönetmen Erkut Altındağ’ın teşekkür konuşması ile başladı. Altındağ; Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Çince altyazı ile hazırlanan Gizem Birimi’nin çekim, montaj ve post prodüksiyon süreci hakkında bilgi verdi.

“HD 164595” Filmi 2021’de Vizyona Giriyor

Aver Prodüksiyon’un kronolojik olarak tüm filmlerini içeren bir tanıtım videosunu takiben, yeni film projeleri olan “HD 164595″in ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye’de çekilecek ilk gerilim-bilimkurgu filmi olacak yapımın çekimlerine 2020 yılında başlanacağı bilgisi verildi. Filmin vizyon tarihi ise 2021 olacak açıklandı.


17 Aralık 2018 tarihi itibarıyla internet üzerinden de yayınlanmaya başlayan Gizem Biriminin gala gecesine Beykent Üniversitesi’nin akademik ve idari kadrosunun yanı sıra bir çok sinemasever katıldı. Gala; filmin beyazperdede gösterilmesi ile sona erdi.

Gizem Birimi Filmi’ni aşağıdaki alanda Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Etiketler: »
Share
2224 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?