logo

Başarılı Arkafon Temizleci Program: Apowersoft Background Eraser


Aykut Altındağ
aykut@maxihaber.net

Eğer fotoğraflarla uğraşıyor ve sıkça arkaplan temizlemesi yapıyorsanız artık manuel uğraşmanıza gerek kalmadı. Apowersoft Background Eraser programının alanındaki en iyi ve en basit arka plan temizleyicisi olduğunu söyleyebilirim. Bireysel fotoğraf düzenleme, e-ticaret sunumları, pazarlama tasarımına kadar yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor.

Apowersoft Background Eraser Yapay Zeka Kullanır

İnsanlar, ürünler, dijital imzalar, simgeler, metinler, hayvanlar ve arabalar da dahil olmak üzere milyonlarca gerçek dünya görüntüsü ve grafiği üzerinde eğitilmiş olan Apowersoft yapay zekası, her resmi katı veya karmaşık renklerle ve tasarımlarla herhangi bir seçim yapmadan çok iyi işleyerek ayırır. Yapay zekasının öğrenme yeteneği sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hızlı ve Basit

Tam otomatik kırpma özelliği çok hızlı çalışır ve kullanımı çok basittir. Program ile fotoğraflardaki arka planı kaldırabilir, ürün fotoğrafları tasarlar, posterler, ambalajlar ve afişler oluşturabilirsiniz.

Arka Planı İstediğiniz Gibi Değiştirin

Pasaport / kimlik fotoğrafı, ehliyet veya daha farklı çalışmalar için önce orjinal fotoğraftaki objenin arkafonunu temizledikten sonra artık objeyi istediğiniz arkafonun önünde kullanabilirsiniz.

Ürün Çekimleri Oluşturun

Ürün fotoğrafçılığına meraklı mısınız? Artık çarpık, silik fotoğraflar sorun olmayacak. Sadece birkaç saniyede fotoğraftaki ürünü kırpın, ayarlayın ve yeni tasarımlarınıza ekleyin. Bu kadar basit.

İmzayı / Damga Arka Planını Kaldırır

Fotoğraflardan istediğiniz bir imzayı veya damgayı kolayca arkafonu temizleyerek çıkarabilirsiniz. Böylece pürüzsüz olarak aldığınız imza ve damgaları istediğiniz yerde sadece kopyala yapıştır yaparak kullanırsınız.

Programda Çok Daha Fazlası Var

Hayvanlar, arabalar, yazılar, logolar, ikonlar… Fotoğraflarda gördüğünüz bu objelerden istedikleriniz arkafonundan ayrılmış olarak zahmetsizce bilgisayarınıza sadece tek tuş hareketi ve birkaç saniyelik bekleme süresi sonunda kullanabileceğiniz şekilde PNG formatında renk ve kalitesinden ödün vermeden kayıt edilecek. Ayrıca Apowersoft Background Eraser yakın gelecekte daha etkileyici özellikleri de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Neler mi? Örneğin, renk düzeltme, toplu kırpma ve yüz güzelleştirme gibi.

Nereden Yükleyebilirim?

Bu başarılı programı www.apowersoft.com/background-eraser adresinden yükleyebilirsiniz. Şu an için 29,95$ fiyata satılan program 300 görsel temizleme ücretsiz ömür boyu güncelleme ve teknik destek servisi hakkı ile satın alınabiliyor.

Etiketler: » » »
Share
409 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Başarılı Arkafon Temizleci Program: Apowersoft Background Eraser

  01 Haziran 2021 Köşe Yazıları

  Eğer fotoğraflarla uğraşıyor ve sıkça arkaplan temizlemesi yapıyorsanız artık manuel uğraşmanıza gerek kalmadı. Apowersoft Background Eraser programının alanındaki en iyi ve en basit arka plan temizleyicisi olduğunu söyleyebilirim. Bireysel fotoğraf düzenleme, e-ticaret sunumları, pazarlama tasarımına kadar yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Apowersoft Background Eraser Yapay Zeka Kullanır İnsanlar, ürünler, dijital imzalar, simgeler, metinler, hayvanlar ve arabalar da dahil olmak üzere milyonlarca gerçek düny...
 • Uzaktan Banka Hesabı Nasıl Açılır?

  01 Mayıs 2021 Köşe Yazıları

  “Bankalarca Kullanılacak Uzaktan Kimlik Tespiti Yöntemlerine ve Elektronik Ortamda Sözleşme İlişkisinin Kurulmasına İlişkin Yönetmelik” 1 Nisan 2021 tarih ve 31441 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu düzenleme ile bankalar uzaktan kimlik tespiti yaparak mobil cihazlar ve bilgisayarlar aracılığıyla müşteri kabul edebilecek. Bu düzenleme ile bankalar hesap açmak isteyen kişilerin bilgisayar ve mobil cihazlar yardımıyla uzaktan kimlik tespitini yaparak işlemi tamamlayacaklardır. Böylece banka şubesinde sıra beklemenize gerek kalmadan istediğiniz...
 • Basit Şifreler Kabusunuz Olabilir

  01 Nisan 2021 Köşe Yazıları

  Günlük yaşantımızda kullandığımız bazı basit şifreler hayatımızı kabusa çevirebilir. Çünkü hepimizin sahip olduğu farklı e-posta adresleri, banka ve sosyal medya hesapları, çeşitli servis üyelikleri var ve hepsinin birer şifresi bulunuyor. Bu servisleri kullanmayanlar olsa bile her vatandaşım e-devlet şifresinin olması kaçınılmaz. Bu yazımızda şifrelerinizin çok daha güvenli olması için yapılması gerekenleri anlatacağım. Eğer anlatacağım kurallara uygun şifreler belirlerseniz güvenliğiniz oldukça yüksek olacaktır. Her Hesap İçin Farklı Şifr...
 • Araç Muayenesi Öncesi Hazırlıkları

  01 Mart 2021 Köşe Yazıları

  Araç Muayenesi için muayene zamanı yaklaşan araç sahipleri araçlarını muayeneye götürmeden önce bazı kontrollerini yapmaları gerekir. Eğer bu kontrolleri yapmazsanız belki de çok basit bir sorun yüzünden aracınız muayeneyi geçemeyeceği gibi trafiğe çıkma hakkınız da engellenebilir. Ücretsiz Randevunuzu Alın! Aracınızın muayene zamanı geldiğinde muayene istasyonlarına gitmeden önce mutlaka ücretsiz olarak randevunuzu alınız. Randevu almak için www.tuvturk.com.tr internet sitesini, 0 850 222 88 88 nolu çağrı merkezi numarasını ve muayene ista...