logo

Başarılı Arkafon Temizleci Program: Apowersoft Background Eraser

Aykut Altındağ

Aykut Altındağ
aykut@maxihaber.net
Başarılı Arkafon Temizleci Program: Apowersoft Background Eraser

Eğer fotoğraflarla uğraşıyor ve sıkça arkaplan temizlemesi yapıyorsanız artık manuel uğraşmanıza gerek kalmadı. Apowersoft Background Eraser programının alanındaki en iyi ve en basit arka plan temizleyicisi olduğunu söyleyebilirim. Bireysel fotoğraf düzenleme, e-ticaret sunumları, pazarlama tasarımına kadar yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor.

Apowersoft Background Eraser Yapay Zeka Kullanır

İnsanlar, ürünler, dijital imzalar, simgeler, metinler, hayvanlar ve arabalar da dahil olmak üzere milyonlarca gerçek dünya görüntüsü ve grafiği üzerinde eğitilmiş olan Apowersoft yapay zekası, her resmi katı veya karmaşık renklerle ve tasarımlarla herhangi bir seçim yapmadan çok iyi işleyerek ayırır. Yapay zekasının öğrenme yeteneği sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hızlı ve Basit

Tam otomatik kırpma özelliği çok hızlı çalışır ve kullanımı çok basittir. Program ile fotoğraflardaki arka planı kaldırabilir, ürün fotoğrafları tasarlar, posterler, ambalajlar ve afişler oluşturabilirsiniz.

Arka Planı İstediğiniz Gibi Değiştirin

Pasaport / kimlik fotoğrafı, ehliyet veya daha farklı çalışmalar için önce orjinal fotoğraftaki objenin arkafonunu temizledikten sonra artık objeyi istediğiniz arkafonun önünde kullanabilirsiniz.

Ürün Çekimleri Oluşturun

Ürün fotoğrafçılığına meraklı mısınız? Artık çarpık, silik fotoğraflar sorun olmayacak. Sadece birkaç saniyede fotoğraftaki ürünü kırpın, ayarlayın ve yeni tasarımlarınıza ekleyin. Bu kadar basit.

İmzayı / Damga Arka Planını Kaldırır

Fotoğraflardan istediğiniz bir imzayı veya damgayı kolayca arkafonu temizleyerek çıkarabilirsiniz. Böylece pürüzsüz olarak aldığınız imza ve damgaları istediğiniz yerde sadece kopyala yapıştır yaparak kullanırsınız.

Programda Çok Daha Fazlası Var

Hayvanlar, arabalar, yazılar, logolar, ikonlar… Fotoğraflarda gördüğünüz bu objelerden istedikleriniz arkafonundan ayrılmış olarak zahmetsizce bilgisayarınıza sadece tek tuş hareketi ve birkaç saniyelik bekleme süresi sonunda kullanabileceğiniz şekilde PNG formatında renk ve kalitesinden ödün vermeden kayıt edilecek. Ayrıca Apowersoft Background Eraser yakın gelecekte daha etkileyici özellikleri de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Neler mi? Örneğin, renk düzeltme, toplu kırpma ve yüz güzelleştirme gibi.

Nereden Yükleyebilirim?

Bu başarılı programı www.apowersoft.com/background-eraser adresinden yükleyebilirsiniz. Şu an için 29,95$ fiyata satılan program 300 görsel temizleme ücretsiz ömür boyu güncelleme ve teknik destek servisi hakkı ile satın alınabiliyor.

Etiketler: » » »
6601 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • YouTube’da Herkese Açık Kullanıcı Adı Nedir?

  01 Ekim 2022 Köşe Yazıları

  YouTube’un herkese açık kullanıcı adı, kullanıcıların sizi bulmasına ve sizinle bağlantı kurmasına yardımcı olan yeni bir özellik olarak dikkat çekiyor. Kanal adından farklı olarak, herkese açık kullanıcı adı her içerik üretici için benzersiz olacak. Böylece YouTube'da kişiye özgü kimliğinizi daha kolay oluşturursunuz. Kullanıcı Adları ve Kanal URL'leri Herkese Açık Olacak Herkese açık durumda olan kullanıcı adınız kanal URL'lerinde görünecek. Kişiselleştirilmiş olan URL, herkese açık kullanıcı adı için genel olarak belirleyici olacak. Herk...
 • Dışarıda Halka Açık Wi-Fi Kullanıyor musunuz?

  01 Mayıs 2022 Köşe Yazıları

  Evinizin dışında kendi mobil ağınızdan bağımsız halka açık Wi-Fi kullanıyorsanız risk altında olabilirsiniz. Burada en büyük risk veri hırsızlığına maruz kalmanızdır. Hele bir de bu WiFi ağı üzerinde oturum açtıysanız kullanacağınız verinin cinsine göre bu verilerin ve hesabınızın ele geçirilmesi an meselesidir. Halka Açık Wi-Fi Kullanırken Çok Dikkat Siber korsanlar kullandığınız internet servisinin özelliğine göre sizin oturum açarken kullandığınız şifrelere ulaşabilecekleri gibi banka bilgileriniz, özel belgeleriniz ve yaptığınız e-posta...
 • Kokoreç

  01 Mart 2022 Köşe Yazıları

  Sabit bir telefon hattına sahip olabilmek için en az 10 yıl beklerdik. Sarı jetonlar ile telefon kulübelerinde sıra bekleyerek telefon ederdik. Kaset doldurtmak için listeler hazırlar, Beta ve VHS video kasetlerden film seyrederdik. Commodore 64, Atari ve Amstrad CPC464 ilk tanıştığımız bilgisayarlardı. Odalarımızın duvarlarında Duran Duran, Madonna, Samantha Fox ve George Michael posterleri asılıydı. Bo Derek, Ornella Muti ve Ursula Andress'in filmleri, Adile Naşit'in masalları çok meşhurdu. Çernobil kazası sebebiyle ağız tadıyla çay içemediği...
 • İnternette Güvende Kalmak

  01 Ocak 2022 Köşe Yazıları

  İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Her gün hatırı sayılır bir zaman geçirdiğimiz internette en önemli şey güvende kalmak. İnternetin hayatımıza getirdiği kolaylıklar çok fazla olsa da bunun yanında çok fazla tehlikeye maruz kaldığımız da bir gerçek. Bu yazıda internette ne tür risklerle karşı karşıya kalacağınız ve hangi konulara dikkat etmeniz gerektiğini madde madde sıraladım. Tüm içeriği dikkatlice takip eder ve maddelere uyarsanız internette güvende kalma olasılığınız yükselir. Unutmayın ! Yüzde yüz güvenlik diye bir şey yoktur...