logo

Başarılı Arkafon Temizleci Program: Apowersoft Background Eraser


Aykut Altındağ
aykut@maxihaber.net

Eğer fotoğraflarla uğraşıyor ve sıkça arkaplan temizlemesi yapıyorsanız artık manuel uğraşmanıza gerek kalmadı. Apowersoft Background Eraser programının alanındaki en iyi ve en basit arka plan temizleyicisi olduğunu söyleyebilirim. Bireysel fotoğraf düzenleme, e-ticaret sunumları, pazarlama tasarımına kadar yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor.

Apowersoft Background Eraser Yapay Zeka Kullanır

İnsanlar, ürünler, dijital imzalar, simgeler, metinler, hayvanlar ve arabalar da dahil olmak üzere milyonlarca gerçek dünya görüntüsü ve grafiği üzerinde eğitilmiş olan Apowersoft yapay zekası, her resmi katı veya karmaşık renklerle ve tasarımlarla herhangi bir seçim yapmadan çok iyi işleyerek ayırır. Yapay zekasının öğrenme yeteneği sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hızlı ve Basit

Tam otomatik kırpma özelliği çok hızlı çalışır ve kullanımı çok basittir. Program ile fotoğraflardaki arka planı kaldırabilir, ürün fotoğrafları tasarlar, posterler, ambalajlar ve afişler oluşturabilirsiniz.

Arka Planı İstediğiniz Gibi Değiştirin

Pasaport / kimlik fotoğrafı, ehliyet veya daha farklı çalışmalar için önce orjinal fotoğraftaki objenin arkafonunu temizledikten sonra artık objeyi istediğiniz arkafonun önünde kullanabilirsiniz.

Ürün Çekimleri Oluşturun

Ürün fotoğrafçılığına meraklı mısınız? Artık çarpık, silik fotoğraflar sorun olmayacak. Sadece birkaç saniyede fotoğraftaki ürünü kırpın, ayarlayın ve yeni tasarımlarınıza ekleyin. Bu kadar basit.

İmzayı / Damga Arka Planını Kaldırır

Fotoğraflardan istediğiniz bir imzayı veya damgayı kolayca arkafonu temizleyerek çıkarabilirsiniz. Böylece pürüzsüz olarak aldığınız imza ve damgaları istediğiniz yerde sadece kopyala yapıştır yaparak kullanırsınız.

Programda Çok Daha Fazlası Var

Hayvanlar, arabalar, yazılar, logolar, ikonlar… Fotoğraflarda gördüğünüz bu objelerden istedikleriniz arkafonundan ayrılmış olarak zahmetsizce bilgisayarınıza sadece tek tuş hareketi ve birkaç saniyelik bekleme süresi sonunda kullanabileceğiniz şekilde PNG formatında renk ve kalitesinden ödün vermeden kayıt edilecek. Ayrıca Apowersoft Background Eraser yakın gelecekte daha etkileyici özellikleri de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Neler mi? Örneğin, renk düzeltme, toplu kırpma ve yüz güzelleştirme gibi.

Nereden Yükleyebilirim?

Bu başarılı programı www.apowersoft.com/background-eraser adresinden yükleyebilirsiniz. Şu an için 29,95$ fiyata satılan program 300 görsel temizleme ücretsiz ömür boyu güncelleme ve teknik destek servisi hakkı ile satın alınabiliyor.

Etiketler: » » »
Share
2110 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Bir Sonbahar Hikayesi…

  02 Eylül 2021 Köşe Yazıları

  Çok sevdiğim bir hikayedir “Balıkçı’nın Öyküsü”. Çünkü kendimi hikayedeki balıkçıya çok benzetirim. Bana da sürekli soruyor dostlarım “İşini neden büyütmüyorsun” diye. Hep tebessüm ederek “Balıkçı’nın Öyküsü”’nü anlatıyorum onlara. Siz de kendinize bazen niçin deliler gibi çalıştığınızı sorun. Belki de hedeflediğiniz yaşam çok uzağınızda değildir. *** Günün birinde Meksika’da bir sahil kasabasına yolu düşen Amerikalı iş adamı, kıyıya yanaşan kayıktaki balıkçıyla konuşur. Kayığın içinde henüz tutulmuş birkaç balığı bulunmaktadır. Amerikalı i...
 • Arabayla Uzun Yola Çıkacaklara Tavsiyeler

  01 Ağustos 2021 Köşe Yazıları

  Arabanız ile uzun yola çıkacaksanız çok daha konforlu ve güvenli bir seyahat için yazının devamını okumanızı öneririm. Uzun yol zorlu bir süreçtir. Hangi yol ve hava şartlarına denk geleceğinizi bazen planlamak mümkün olmaz. O yüzden aracınızın bakımı mutlaka yapılmış olmalıdır. Evraklarınız Tamam mı? Yola çıkmadan ilk kontrol etmeniz ve tamam olması gereken evraklar araç muayenesi ve araç trafik sigortasıdır. Bu evraklardan süresi geçenler varsa evrakları yenilemelisiniz. Uykunuzu Aldınız mı? Az uykuyla ve iyi uyumadan yola çıkmamaya g...
 • Tatile Çıkarken Ev Güvenliği

  01 Temmuz 2021 Köşe Yazıları

  Pandemi kısıtlamaları yüzünden çok fazla evlerde kapalı kaldık. Aşılanan kişilerin artması ve vaka sayılarının düşmesi ile birlikte eski özlediğimiz hayatlara geri dönmemize az kaldı. Eğer yeni bir mutasyon veya yeni bir virüs çıkmazsa önümüzdeki aylarda herkesin isteği kısa ve uzun bir tatile çıkmak. İşte bu dönem evinizden uzaklaştığınız ve ev güvenliğinin en üst seviyede olması gereken bir dönem. Peki evlerinizi kötü niyetli kişilerden nasıl koruyacaksınız? Evde uzun bir süre olmadığınız tatil dönemleri hırsızlar için en ideal zaman. Hele b...
 • Başarılı Arkafon Temizleci Program: Apowersoft Background Eraser

  01 Haziran 2021 Köşe Yazıları

  Eğer fotoğraflarla uğraşıyor ve sıkça arkaplan temizlemesi yapıyorsanız artık manuel uğraşmanıza gerek kalmadı. Apowersoft Background Eraser programının alanındaki en iyi ve en basit arka plan temizleyicisi olduğunu söyleyebilirim. Bireysel fotoğraf düzenleme, e-ticaret sunumları, pazarlama tasarımına kadar yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Apowersoft Background Eraser Yapay Zeka Kullanır İnsanlar, ürünler, dijital imzalar, simgeler, metinler, hayvanlar ve arabalar da dahil olmak üzere milyonlarca gerçek düny...