logo

Unify’da Atama

mh_unify_atama

Kağan Özerhan

Unify, eski adı ile Siemens Enterprise Communications,  Sistem Mühendisi görevine Kağan Özerhan’ı atadı. Farklı networkler, cihazlar ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştirip iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi yaşamasını sağlayan Unify, Türkiye organizasyonuna deneyimli bir isim daha kattı.

Haberleşme ve teknoloji sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Kağan Özerhan, Meru Networks, Polycom, Avaya, Nortel, Bay Networks gibi uluslararası üreticilerde sistem mühendisi, Koç Net’te ağ mühendisi, Global One – Inturnet’te Teknik Müdür ve Aselsan’da Ar-Ge mühendisi pozisyonlarında çalıştı. Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde, yüksek lisans eğitimini Bristol Üniversitesi’nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde tamamlayan Özerhan, iş ortaklarına ve kurumsal müşterilere Unify’ın ürün ve çözümleriyle ilgili tasarım danışmanlığı verilmesinden sorumlu olacak.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Özerhan “Kalite anlayışını teknolojinin sunduğu olanaklarla birleştirerek sektöre, müşterilerine en kapsamlı ve en iyi değeri yaratabilen dinamik bir şirketin amaçlarına hizmet etmekten dolayı çok mutluyum” dedi.

Etiketler: » »
Share
1965 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?