logo

Share
9456 Kez Görüntülendi.
“Benzersiz” Filmi – Fragman

İlker Sarı yönetmenliğinde yaklaşık 3 ayda çekilen Benzersiz filmi 15 Eylül’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Başrolünü Cemal Hünal’ın oynadığı filmde, Ekin Türkmen, Ebru Sarıtaş, Ruhi Sarı, Murat Parasayar, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan gibi tecrübeli oyuncular da ona eşlik ediyor. Farklı bir yapım olarak dikkatleri üstüne çeken Benzersiz gerilim ve kara mizah türünün de Türkiye’deki nadir örneklerinden olacak. Seyircilere farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan filmin ilk teaser’ı oldukça ilgi çekmişti. Hatta sosyal medya fenomenlerinin dahi ilgisini çeken ve ünlü fenomen Aykut Elmas tarafından tekrar skeçleştirilen teaser izleyicileri daha da meraklandırarak beklentiyi arttırmıştı.

Vizyona girmek için gün sayan film ikinci teaser’ını da alışık olmadığımız bir formatta görücüye çıkardı. Benzersiz filmi ikinci teaser’ını klasik film sahnelerinden oluşan alışıldık bir şekilde yayınlamak yerine, farklılık barındıran ögelerle özgün bir çalışmaya imza attı. Efektlerle zenginleştirilen teaser’da karakterler ve film adına ipuçları yakalayabileceğimiz bir kompozisyon sunuluyor. İzleyicileri diri tutan ve heyecanlandıran Benzersiz’in teaser’ında başından beri her fırsatta çok güvenilen replikleri bizzat oyuncuların sesinden dinliyoruz. Karakterler hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağlayan teaser, sinemaseverlerin beklentilerini karşılarken heyecanlarını da aynı oranda arttıracak. Aynı zamanda sektörde farklı bir tarz da oluşturan teaser diğer yapımları da yeni şeyler deneme konusunda cesaretlendirip kalıplardan çıkarmak istiyor.

Beyaz perdede seyircisine yenilik ve ‘’benzersizlik’’ vaatleri sunan Benzersiz, film vizyona girmeden vaatlerini gerçekleştirmeye başladı. Uzun bir fragman beklentisinde olan izleyicilere benzersiz bir deneyim sunan yeni teaser’dan sonra fragman da çok geçmeden bekleyenlerle paylaşılacak.

www.BenzersizFilmi.com

Etiketler:
Video Hakkında Yorumunuzu Yazın
5+6 = ?