logo

30 Mayıs 2019

Aegean Airlines 20. Yaş Gününü Özel Bir Davet İle Kutladı

Aegean Airlines Türkiye temsilciliği TAL Aviation, Yunan Turizm Ofisi ile 29 Mayıs Çarşamba günü Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu’nun İstiklal Caddesi’ndeki Şişmanoglio Megaro binasında 20. Yaş gününü kutlamak ve destek veren acentelerine teşekkür etmek amacı ile bir davet organize etti.

“12 ay boyunca ziyaret edilebilir bir destinasyon”

Havayolunun üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan Yunan Turizm Ataşesi Maria Rachmanidou Yunanistan turizmi ve bu anlamda Aegean Airlines’ın katkılarını anlatan konuşmasını takiben Aegean Airlines Türkiye Ülke Müdürü V. Mirey Göldağ yaptığı sunumda; Yunanistan’ın sadece yaz aylarında değil 12 ay boyunca ziyaret edilebilir bir destinasyon olduğunu işaret etti.

Yunan Turizm Ataşesi Maria Rachmanidou

4 Mevsimde de dikkat çeken güzellikler ülkesi

Yunan adalarının eşsiz güzelliğinin yanı sıra, Atina’ya kara yolu ile ortalama 2 ila 5 saat uzaklıkta, her yaş ve seviyede kayakçıya hizmet verebilecek popüler kayak merkezleri ve Yunan gastronomisi hakkında detaylı bilgi veren Mirey Göldağ ayrıca uluslararası olarak tanınmış Yunan şarapçılığının eşsiz çeşitlerini denemek ve bağ bozumu için Eylül ayında ziyaret edilebileceğini belirtti. Olimpiyat oyunlarının doğum yeri olan Yunanistan’ın spor yapmak ve spor ile ilgili etkinliklere katılmak için ideal bir destinasyon olduğunu vurguladı.

Yunanistan birçok Avrupa Ülkesi tarafından, Rafting, Bisiklet turları, Kano ve doğa yürüyüşleri için seçilmiş gözde ülkelerden biridir.

Aegean Airlines 1999 Yılından bu yana kısa ve orta mesafeli hatlarda birinci sınıf hizmet veren tam servisli bir havayolu olarak dikkat çekiyor. Bugün 61 uçaklık filosu ile 120’i uluslararası olmak üzere toplam 151 rotaya uçuş yapan, havacılık sektöründe bugüne kadarki en büyük Yunan kuruluştur. 2010 yılında Star Alliance üyesi olan AEGEAN, halihazırda İstanbul Havalimanından Atina’ya günde 3 sefer, İzmir Adnan Menderes Havalimanından ise Atina’ya haftada 4 direk uçuş gerçekleştirmektedir.

Etiketler: »
Share
2083 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?