logo

Anadolu Teknoloji Günleri Bursa’da Gerçekleşti

mh_anadolu_teknoloji_gunleri_bursa

Soldan sağa: QNAP Ülke Yöneticisi İsmail Doğan, TP Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Gigabyte Satış Sorumlusu Fatih Karson, WD Türkiye Kanal Satış Müdürü Yelda Akıncılar

WD, TP-Link, Gigabyte ve QNAP işbirliği ile düzenlenen Anadolu Teknoloji Günleri etkinliği 24 Kasım 2016 tarihinde Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleştirildi. Teknoloji markaları ile iş ortaklarının lokal bazda daha yakın ilişkiler kurabilmesi ve özellikle küçük şehirlerdeki ihtiyaç ve taleplerin değerlendirilmesi açısından önemli bir zemin oluşturan etkinliğe Western Digital Dahili Ürünlerden Sorumlu Kanal Müdürü Yelda Akıncılar katıldı.

Anadolu Teknoloji Günleri sponsorlarından WD Dahili Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu, teknoloji dünyasında etkileşimin önemli olduğunu söyleyerek Anadolu Teknoloji Günleri’nin bu açıdan iyi bir fırsat yarattığını belirtti. Bölgesel etkinlikler aracılığıyla ürün tanıtımlarının gerçekleştirilmesi, gelen talep ve önerilerin değerlendirilmesinin önemine vurgu yapan Balıkçıoğlu, yerel temasların hem markalar, hem de iş ortakları ve kullanıcılar açısından yarar sağladığını söyledi. Anadolu Teknoloji Günleri kapsamında, 2014 yılından bu yana farklı kentlerde düzenlenen etkinliklere katılmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Balıkçıoğlu “WD olarak farklı bölgelerle etkileşime önem veriyoruz. Yerel etkinliklerde gerçekleştirdiğimiz buluşmalar, müşteri ağımızın gelişmesine ve daha sağlıklı geri bildirim almamıza ortam hazırlıyor. Pazar ihtiyacını daha kapsamlı değerlendirme fırsatı yaratan lokal etkinlikler daha iyi hizmet vermemize olanak sağlıyor. Aldığımız geri bildirim ve talepler doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Teknoloji Günleri 2016 kapsamında ilki 12 Nisan’da Gaziantep’te gerçekleştirilen toplantının ardından, teknoloji markaları ile iş ortakları 18 Eylül’de Antalya’da bir araya geldi. 24 Kasım’da Bursa’da gerçekleştirilen etkinlik ile ise Anadolu Teknoloji Günleri 2016 programı tamamlanmış oldu. 2014 yılından bu yana düzenlenen organizasyon şu ana kadar İstanbul, Tekirdağ, Erzurum, Denizli, Samsun, Kayseri, Diyarbakır, Antalya, Malatya, Gaziantep, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde gerçekleştirildi.

www.wd.com, www.westerndigital.com

Etiketler: » » » » » » »
Share
988 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?