logo

Emirates, İstanbul’dan Dubai’ye Günlük Uçuşları Yeniden Başlattı

Emirates, İstanbul’dan Dubai’ye günlük uçuşları yeniden başlatarak yolcuların doğrudan Dubai’ye seyahat etmelerine veya altı kıtada büyüyen destinasyon ağına kolayca ve güvenli bir şekilde aktarma yapmalarına olanak tanıyor. Yolcular, Boeing 777-300ER uçağı ile Emirates’in ödüllü hizmetinin, en yüksek sağlık ve güvenlik önlemleri ile seyahatlerinin keyfini çıkarabilirler.

Mart ayında uçuşların askıya alınmasından bu yana ilk kez İstanbul Havalimanı’na dönen Emirates’in EK 121 sefer sayılı uçuşu 21 Aralık 2020 tarihinde İstanbul’a 18:20’de vardı ve EK 122 sefer sayılı Dubai’ye 20:05’te İstanbul’dan hareket etti. İstanbul’a ve İstanbul’dan yapılan uçuşlar her gün Boeing 777- 300ER ile gerçekleşecek. First ve Business Class yolcuları, Dubai Uluslararası Havaalanı’ndan ayrılmadan önce Dubai’deki havaalanına ve havaalanından şoförlü araç hizmetinin yanı sıra Emirates’in dinlenme salonunun keyfini çıkarabilirler.

Bilet rezervasyonları emirates.com.tr adresinden, Emirates Mobil Uygulaması üzerinden, Emirates satış bürolarından, seyahat acentelerinden ve online seyahat acentelerinden gerçekleştirilebilir

Yolcular, Emirates’in uçuşları ve mevcut hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için: www.emirates.com/tr/turkish/help/covid-19/our-current-network-and-services

Yolcuların seyahatlerinden önce varış noktalarına göre en son COVID-19 tedbirlerini kontrol etmeleri önerilir.

Sağlık ve güvenlik: Emirates, seyahatlerinin her adımında yolcuların ve çalışanlarının gerek yerde gerekse havada güvenliklerini sağlamak amacıyla tüm yolculara maskeler, eldivenler, el dezenfektanı ve antibakteriyel mendiller içeren ücretsiz hijyen kitlerinin dağıtılması da dahil olmak üzere, kapsamlı bir dizi tedbiri uygulamaya koymuştur.

Bu tedbirler ve her uçuşta sunulan hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için: www.emirates.com/tr/turkish/help/your-safety

İstikamet Dubai: Güneşli plajları, kültürel miras etkinlikleri ve birinci sınıf konaklama ve eğlence tesisleriyle, Dubai en popüler küresel şehirlerden biridir. 2019 yılında bu şehir 16,7 milyon ziyaretçiyi ağırlamış ve yüzlerce küresel toplantı ve fuarın yanı sıra spor ve eğlence etkinliklerine de ev sahipliği yapmıştır. Dubai, ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla aldığı kapsamlı ve etkili tedbirler ile, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat sertifikasını alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur.

Uluslararası ziyaretçilerin Dubai’ye giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için: www.emirates.com/tr/turkish/help/covid-19/dubai-travel-requirements/

Esneklik ve güvence: Emirates’in rezervasyon politikaları, yolcularına seyahat planlarında esneklik ve güven sunar. 31 Mart 2021 tarihinde veya öncesinde seyahat etmek üzere bir Emirates bileti satın alan yolcular, seyahat planlarını değiştirmek zorunda kalmaları durumunda cömert rezervasyon koşullarından ve seçeneklerinden yararlanabilmekteler. Yolcular seyahat tarihlerini değiştirme veya bilet geçerlilik süresini iki yıl uzatma seçeneklerine sahiptir.

Daha fazla bilgi için: www.emirates.com/tr/turkish/help/covid-19/ticket-options/

Güvenle Seyahat Edin: Tüm Emirates yolcuları Havayolunun Sektörde bir ilk olan, çoklu risk içeren seyahat sigortası ve COVID-19 teminatı sayesinde güvenle ve ekstra gönül rahatlığıyla seyahat edebilir. Bu teminat, 1 Aralık 2020 tarihinde veya sonrasında satın alınan tüm biletler için Emirates tarafından yolculara ücretsiz olarak sunulmaktadır. COVID-19 tıbbi teminatına ek olarak, Emirates’in bu hizmeti, diğer çoklu risk içeren seyahat sigortası ürünlerine benzer şekilde seyahat esnasındaki ferdi kazalar, kış sporları teminatı, kişisel eşyaların kaybı ve beklenmedik hava sahası kapanışları nedeniyle seyahatlerdeki aksaklıklar için koşulları, seyahat önerileri ve tavsiyeleri de içermektedir.

Daha fazla bilgi için: www.emirates.com/tr/turkish/before-you-fly/multi-risk-travel-insurance/

COVID-19 PCR testi: Dubai’den kalkış öncesi COVID-19 PCR testi belgesine ihtiyaç duyan Emirates yolcuları, sadece bilet veya biniş kartlarını göstererek Dubai’deki kliniklerde özel fiyatlardan faydalanabilirler. 48 saat içinde sonuç veren evde veya ofiste uygulanan testler de mevcuttur.

Daha fazla bilgi için: www.emirates.com/flytoDubai

Etiketler:
Share
19575 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?