logo

“Kaçma Birader” 4 Mart’ta Sinemaseverlerle Buluşuyor

mh_film_kacma_birader

Kaman Kardeşler imzalı Kaçma Birader”, medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve ülkemizin en önemli yapım şirketlerinden Böcek Film’in ortaklığının Dünyanın En Güzel Kokusu filminden sonraki ikinci projesi.

Gerçek Bir Aile Komedisi

Her bir üyesi birbirinden değişik, birbirinden komik Yozgatlı Kolçak Ailesinin Taksim macerasını anlatan Kaçma Birader; eski Türk filmlerinin sıcaklığında gerçek bir aile komedisini beyazperdeye taşıyor. Çekimleri Yozgat’ta ve Taksim’de yapılan film, sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin Taksim hikayesi. Kaçma Biraderde türkü barlardan “club”lara, fal kafelerden Tarlabaşı’na kadar Taksim’in tüm aktörleri var.

Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen Kaçma Biraderin senaryosu Kardeş Payıyla isimlerini duyuran ve dizinin çok sevilen senaristlerinden Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Emrah Kaman’ın aynı zamanda rol aldığı ve sinemaseverleri kahkahaya boğacak filmin diğer başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili paylaşıyor. Kaçma Biraderin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor.

Yapımcılığını, sinema dünyasına yeni bir soluk getirmek için güçlerini birleştiren Endemol Shine Türkiye ve Böcek Film’in üstlendiği Kaçma Birader; 4 Mart 2016’da sinemalarda!

 Kaçma Birader filminin fragmanını izlemek için: https://youtu.be/f4jl-9toGRw

Etiketler: » » » »
Share
5916 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?