logo

Paraşüt ve MNG Kargo Arasında KOBİ’lerin Kargo Maliyetlerini Düşürecek İşbirliği

Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu

Paraşüt, MNG Kargo ile önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Buna göre Paraşüt aboneleri, MNG Kargo’dan gerçekleştirdikleri gönderimlerinde yüzde 87’ye varan indirimden yararlanabilecek.

Sean X Yu: “İşletme giderlerini düşüren kampanyalarımızla KOBİ’lerin yanındayız”

Türkiye’deki işletmelerin yüzde 99,8’ini KOBİ’lerin oluşturduğunu hatırlatan Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu “Günümüz koşullarında KOBİ’lerin rekabetçi ve sürdürülebilir olabilmeleri için işletme maliyetlerini düşürmeleri büyük önem taşıyor. Biz de Paraşüt olarak hayata geçirdiğimiz tüm kampanya ve iş birliklerinde bunu gözetiyor, KOBİ’lerin tasarruf yapmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu kapsamda kargo sektörünün lider şirketlerinden MNG Kargo ile işletmelerin kargo maliyetlerini yüzde 87’ye varan bir oranda düşürdüğümüz bir anlaşma yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Özellikle e-ticaret yapan Paraşüt abonesi KOBİ’lerimizin kargo giderleri, bu kampanya ile büyük ölçüde hafifleyecek” dedi. Kargo maliyet avantajının yanı sıra işletmelerin verimliliğine katkı sağlayan e-belgeye geçiş sürecine yönelik de bir kampanyaları olduğunu hatırlatan Yu “Bilindiği üzere 535 Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında 1 Temmuz 2022 itibarıyla pek çok işletme zorunlu olarak e-faturaya geçiş yapacak. KOBİ’leri ve serbest meslek erbaplarını kapsayan Paraşüt E-Belge Kampanyası ile e-belgeye geçiş sürecini dakikalar içinde tamamlarken, ek abonelik, hediye kontör gibi avantajlar da sunuyoruz” dedi.

Paraşüt aboneleri, https://forms.gle/oQK7qVm73RGnQkp59 adresi üzerinden başvurularını Paraşüt’e ilettikten sonra ilgili adımları takip ederek MNG Kargo ile yapılan işbirliğinden yararlanabilir.

Etiketler: » »
Share
540 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?