logo

Bit Pazarı Uygulaması Clique Mobil Sürümü İle Türkiye’de!

mh_clique_gorsel

Sosyal medyanın en renkli bitpazarı Clique, şimdi hem internet sitesi hem de iTunes App Store ya da Google Play üzerinden indirilebilen mobil sürümü ile Türkiye’de! İkinci el kıyafet alım satım platformu Clique aracılığıyla üyeler, giymedikleri kıyafetler ile aksesuarlardan şık bir online mağaza oluşturabiliyor, mağazalarında onları satabiliyor ve hemen para kazanmaya başlayabiliyorlar. Benzer şekilde hem modaya uygun hem hesaplı alışveriş yapmayı sevenler de Clique’te hayallerinin alışveriş cennetini bulabilirler.

Üyeler “clique” adı verilen topluluklar kurarak kendileriyle benzer moda zevkleri olan kullanıcılarla bir araya gelebiliyorlar. Sisteme üye bir kullanıcı clique kurduğunda yöneticisi oluyor ve o clique’e üye olanlar satış yaptıklarında bundan belli bir yüzde alarak kazancını katlama fırsatı elde ediyor.

Dünyaca ünlü online moda topluluğu Stardoll’un yapımcılarının yeni ürünü olan siteye aynı zamanda birçok popüler moda bloggerı’ı da üye. Meriç Küçük, Nill’in, Onur Erol, Anıl Tiryaki, Jane Terzioğlu, Göze Şener ve Deniz Saatçioğlu’nun gardırobundan çok özel seçkiler, kullanıcılar tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Clique marka sahibi Mona Landh konuyla ilgili olarak “Clique’in mobil dünyada yer almasından büyük mutluluk duyuyor ve her yaştan moda tutkunları için vazgeçilmez bir platform olacağına inanıyoruz” dedi.

Ünlü moda blogger’ı Onur Erol’un Clique ile ilgili olarak “Clique modayı sevip takip eden herkesi kolay ve şık tasarımlı bir internet sitesinde buluşturuyor. Rengârenk bir bitpazarına adım atıyor, beğendiklerinizi kolaylıkla satın alıyor ya da mağazanızı kurup elden çıkarmak istediğimiz kıyafet ve aksesuarlarımızı bir tıkla satışa çıkarabiliyoruz. Hem karlı hem çok eğlenceli!” dedi.

https://www.cliqueshop.com/tr/

Etiketler: » » » » »
Share
1237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?