logo

Fenercell ve Fenernet’den Yeni Sezona Yeni Tarifeler

Türk Telekom’un mobil ve internet servislerinde işbirliği içerisinde olduğu Fenerbahçe Spor Kulübü, 2017-2018 yeni sezonuna düzenlediği davetle start verdi. Törene Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Genel Müdürü Hakan Demir ve Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun katıldı.

Dursun: “Yeni sezonda cazip yeni tarifeler belirledik”

Yeni sezona merhaba” gecesinde konuşan Hakan Dursun, Türk Telekom’un sporun ve sporcunun yanında olmayı ilke edindiğinin altını çizerek Türk Telekom olarak sporun ve sporcunun destekçisi olmayı ilke edindik. Bu kapsamda birçok amatör spor kulüplerinin yanı sıra, büyük spor kulüplerini de destekliyoruz. Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe ile Türk Telekom olarak birçok alanda iş birliği anlaşmaları imzaladık. Fenerbahçe Spor Kulübü ile iş birliğimiz hem mobil hem de evde internette tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom’un alt yapı desteği verdiği mobil markası Fenercell ve evde internet markası Fenernet ile Fenerbahçe taraftarının takımlarına destek olmalarına da köprü oluyoruz. Taraftarın kulübüne daha fazla destek olmasını amacıyla yeni sezonda cazip yeni tarifeler de belirledik” dedi.

Demir: “Fenercell ve Fenernet’in spora ve sporcuya desteği sürecek”

Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş’nin Genel Müdürü Hakan Demir, 2009 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirilen, Fenerbahçe’nin resmi GSM hattı olan Fenercell’in o günden bugüne pek çok tarife, özel içerik ve taraftarlara özel fırsatlar sunduğunun ve öncülük ettiği bu sektörde liderliğini de pekiştirerek sürdürdüğünün altını çizdi. DemirTürk Telekom Grubu ile iş ortaklığımız çerçevesinde bir diğer markamız olan Fenernet ile çok başarılı bir dönemi geride bıraktık. Türk Telekom’un mevcut tarife ve hizmetlerinden, ek bir ücret ödemeden yararlanma imkânı sunan Fenernet, yeni sezonda yeni evde internet tarifesiyle taraftarımızın hizmetinde olacak. Gerek Fenercell’in gerekse Fenernet’in taraftara sunduğu avantajlı tarifelerin yanı sıra sezon boyunca öncelikli bilet hakları, imzalı forma kazandıran kampanyaları ve maça özel davetlerini bu sezon da artarak devam edecek” dedi. Demir ayrıca, Fenercell ve Fenernet’in bu sezon da gerek spora gerekse sporculara olan desteğini sürdüreceğinin altını çizdi ve “Türkiye’de bir ilki daha geçekleştirerek Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ni akıllı stadyuma dönüştürdük. Bu sezonda maça gelen taraftarlarımıza eşsiz deneyimler sunmaya hazırız” dedi.

Yıldızlar sahnede

Davete katılan Fenerbahçeli futbolcular Alper Potuk, Vincent Janssen ve Luis Neto büyük ilgi gördü. Geceye Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı kazanan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımından, Kadın Basketbol ve Voleybol Takımlarından oyuncuların yanı sıra Fenerbahçeli boksörler, kürekçiler ve yelkenciler de katıldı.

Yeni sezona yeni tarife

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni sezonu ile Fenercell yeni sezon tarifeleri de uygulamaya geçti. Yeni tarifeler ile faturalı hatlarda 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3 GB internetli paket 19 TL’den; 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 7 GB internetli paket 29 TL’den sunulurken, faturasız hatlarda 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3 GB internetli paket 19 TL’den taraftarlarla buluşacak.

Törene Fenercell ve Fenernet kullanıcıları da katıldı

Törene Türk Telekom’un alt yapı desteği verdiği Fenercell ve Fenernet’i uzun yıllardır kullanan 20 müşteri de katıldı.

Etiketler: » » » » »
Share
1151 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?