logo

“Geniş Aile: Yapıştır!” İzleyicisiyle Buluşuyor!

mh_film_genis_aile

Televizyon ekranlarının en sevilen ve en komik dizilerinden Geniş Ailenin fenomen dörtlüsü, Geniş Aile: Yapıştır!” ile beyazperdede sevenlerine kavuşuyor. “Gavuroğlan” Cevahir’in (Ufuk Özkan) her zamanki gibi parayı yitirip daha büyük bir maceranın kapısını kırmasıyla, ezeli düşmanı-ebedi dostu Koyu Bilal de (Fırat Tanış) maksadını bilmeden onun peşine düşer. Bilim adamı olabilecekken yetersiz olmayı tercih eden, bir atom bombası yapabilecek olsa da bombada sızıntı var mı diye etrafında çakmak gezdirebilecek olan Ulvi (Bülent Çolak) ve suskunluğu asaletinden değil dirayetinden kaynaklanan Müfit’in de (Ahmet Sarsılmaz) onlara katılmasıyla dört kafadar yine komik ve belalı bir maceranın ortasında kalırlar.

Barakuda Film’in yapımcılığını üstlendiği sinema filmi Geniş Aile: Yapıştır!”ın yönetmen koltuğunda yine dizinin sevilen yönetmeni Ömer Uğur otururken, senaryosu da Cüneyt İnay’ın imzası taşıyor. Vazgeçilmez aile üyeleri Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş ile Mustafa Uzunyılmaz’ın da rol aldığı filmin kadrosuna dahil olan sürpriz isimler ise Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş.

Yapımcılığını Vay Arkadaş”, “Galip Derviş”, “İçimdeki Ses”, “Guruldayan Kalpler gibi projelere imza atan Barakuda Film’in üstlendiği Geniş Aile: Yapıştır!”, 9 Ekim 2015 Cuma günü sinemalarda!

Geniş Aile: Yapıştır!”

Cevahir’in (Ufuk Özkan) babaannesi Hafize’nin (Tanju Tuncel) hastalanması üzerine tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir’in eline bir define haritası geçer. Cevahir’in belalısı Koyu Bilal (Fırat Tanış) olayın kokusunu alır ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi (Bülent Çolak) ile beraber Ayvalık yoluna düşer. Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar.

https://m.youtube.com/watch?v=f6pfZaFQEPw

Etiketler: » » » »
Share
1800 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?