logo

İş Dünyasının Liderleri, IFS Connect İstanbul Etkinliğinde Buluştu

IFS, yerli yabancı iş dünyasının liderlerini IFS Connect İstanbul etkinliğinde buluşturdu. IFS Global CEO’su Moffat’ın da katıldığı etkinlikte dijital dönüşüm ve yapay zeka alanındaki gelişmeler öne çıktı.

IFS, iş dünyasının liderlerini IFS Connect İstanbul etkinliğinde bir araya getirdi. 4 Haziran 2024 tarihinde Raffles İstanbul’da düzenlenen etkinlikte uzman isimler sahne alarak dijital dönüşüm alanındaki son gelişmeleri, ekonomiden psikolojiye farklı alanlarda içgörülerini, geleceğin teknolojilerini, şirketlerin dijitalleşme alanında yaşadığı zorluklar ve yeni fırsat alanlarını dinleyicilerle paylaştı.

IFS Global CEO’su Mark Moffat, IFS Güney ve Batı Avrupa ile LATAM Başkanı André Robberts ve IFS Türkiye CEO’su Ergin Öztürk’ün ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte yapay zeka entegrasyonuyla güncellenen IFS Cloud çözümü de tanıtıldı. Katılımcılar bu yeni teknolojinin gücünü ve şirketlere getireceği yenilikleri yakından inceleme fırsatı buldu.

Konuşmacılar Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Prof. Dr. Acar Baltaş ve Kaan Sekban’dan ilgi uyandıran sunumlar

IDC Türkiye‘den Yazılım ve Bulut Araştırma Müdürü Ayşe Kaptanoğlu, CXO Medya Kurucu Ortağı Murat Yıldız, AWS Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Koç Sistem Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Akarca, Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü & eCIS Işıl Hasdemir, Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü & eCIS Işıl Hasdemir, Maysan Mando Bilgi Teknolojileri Müdürü Serdar Şencan, Özaltın Holding CIO’su Adil Bişkin, Bürotime Genel Müdürü Ali Topak, Arçelik CIO’su Yekta Caymaz , Hayat Holding Global BT Direktörü Tunç Şenyol, IFS Türkiye CTO’su Barış Özkan, IFS Türkiye Presales Manager Burak Bayrakdar ve IFS Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Direktörü Sinem Korular etkinlikte söz alan isimler arasındaydı.

Etkinlikte yer alan Sabancı Üniversitesi Finans Kursu Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Komedyan- Yazar Kaan Sekban’ın sunumları da katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

Etiketler: »
Share
108 Kez Görüntülendi.