logo

ViewSonic’den Dokunmatik Özelliğe Sahip TD1655 Taşınabilir 16 Inç Full HD Monitör

ViewSonic, mobil çalışırken, sunum yaparken ya da eğlence amaçlı kullanımlarda telefonlara, tabletlere veya dizüstü bilgisayara dahil edilebilen TD1655 taşınabilir 16 inç Full HD monitörü ile ekran görüntüsünü genişleterek daha rahat bir kullanım olanağı sunuyor. Dokunmatik özelliğe sahip olan monitör, ofis dışındayken tek ekranla sınırlı kalmayı ortadan kaldıran tamamlayıcı bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Esnek ekran kurulumuyla her açıdan çalışma imkânı

Günümüzde hayatın her alanını iş ortamına çeviren, sunum ya da ürün tanıtımı yaparken küçük ekranların sınırlayıcılığını aşan, yaratıcı işlerde içeriği daha geniş bir ortamda izlemeyi sağlayan ve dokunmatik özelliği sayesinde ekran hakimiyetini üst boyutlara çıkaran monitör, 1 kilogramdan daha hafif olması ve 6 mm kalınlığındaki tasarımıyla her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Monitör, ayarlanabilir dahili arka standı sayesinde kullanıcısına dikey ya da yatay konumda çalışma olanağı sağlıyor. Kaymaz kılıfı, paslanmaz kasası, alüminyum standı ve 6H sertliğindeki ekranı ile dayanıklılık, tasarımın her noktasında hissediliyor.

Tek kabloyla görüntü ve ses aktarımı

Dokunmatik monitör, iki adet evrensel USB Type-C bağlantısı sayesinde ses, görüntü ve dokunmatik sinyal aktarımı için tek kablolu güç iletimi sağlıyor. 60W’a kadar iki yönlü güç sağlayabilen kablo çözümü sayesinde taşınabilir monitör kullanılırken bağlı cihazların şarj edilebilmesine de olanak tanıyor.

Windows, Android, Chrome ve Mac OS dahil olmak üzere farklı işletim sistemlerini destekleyebilen monitör, bu sayede dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve video oyun konsolları ile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Etiketler: »
Share
451 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?