logo

Microsoft Yeni Telefonu Lumia 535’i Tanıttı

mh_microsoft_lumia_535

Microsoft, en son versiyon Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip olan ve en yeni Microsoft deneyimlerini hesaplı fiyat aralığında sunan yeni telefonu Microsoft Lumia 535’i tanıttı.

Geniş açılı 5 MP ön kamerası ve 5 inç geniş ekranıyla Skype görüntülü görüşme, Word, Excel ve PowerPoint programlarından oluşan Office paketi, 15 GB OneDrive bulut depolama alanı, kişisel asistan Cortana ve Microsoft Outlook’tan oluşan beş farklı Microsoft deneyimini -uygun fiyattan- entegre bir şekilde sunan cihaz, kullanıcıların daha az ödeyerek daha çok servise ulaşmasını sağlıyor.

– Hep hatırda kalacak görüntülü Skype aramaları yaparak dahili Skype entegrasyon özelliği sayesinde sesli ve görüntülü görüşmeler arasında sorunsuz geçiş.

– Yüklü Office paketiyle Word, Excel ve PowerPoint belgelerine ve OneNote defterlerine her yerden ulaşarak, işlem yapma ve paylaşma imkanı.

– Ücretsiz 15 GB OneDrive bulut depolama alanıyla fotoğrafları, videoları ve Office dokümanlarını güvenli bir şekilde depolama ve eşzamanlama imkanı.

– İhtiyaçlarınızı anlayan ve size özel çözümler sunan sanal kişisel asistan Cortana.

– Kullanıma hazır Microsoft Outlook ile hareket halindeyken bile iş ve özel e-postalarınıza ulaşım.

– Geniş 5 inç qHD ekranda fotoğraf ve videolarınızı görüntüleyebilirsiniz.

– Geniş açılı 5 MP ön kamera sayesinde Skype görüntülü konuşmalarınıza ve selfie’lerinize daha geniş bir arka planı dahil edebilir ve daha fazla arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Microsoft Telefonlar Kurumsal Başkan Yardımcısı Jo Harlow “Lumia 535 “5x5x5″ adını verdiğimiz özel bir paket” olarak geliyor. İnovasyon herkes için ulaşılabilir olmalı. Biz bunu en iyi Microsoft servislerini ücretsiz, entegre ve kullanıma hazır bir şekilde sunarak sağlıyoruz. Geniş açılı 5 MP ön kamera ve geniş 5 inç qHD ekrandan oluşan bir paketi son derece hesaplı bir fiyattan sunuyoruz” dedi.

Cihaz, Kasım ayı içerisinde başlıca pazarlarda parlak yeşil, parlak turuncu, beyaz, koyu gri, camgöbeği mavisi ve siyah renklerde satışa sunulacak.

Etiketler: » »
Share
2050 Kez Görüntülendi.