logo

Odeabank, ATM’den Çek Kabulüne Başladı

mh_odeabank_atm

Türkiye’de ilk defa Odeabank tarafından hayata geçirilen “ATM’den çek kabul” projesi ile kullanıcılar, tüm banka çeklerini şubede sıra beklemeden ve iş günlerinin dışında da haftanın 7 günü 24 saat yatırabilecek.

Odeabank’ın ATM’lerinden sunduğu özel hizmetler arasında USD ve EUR döviz cinslerinden para çekme ve para yatırma olanağı, kartsız fatura ödeme gibi işlemler de bulunuyor. Odeabank müşterisi olsun olmasın herkes, Odeabank ATM’lerinden fatura ödeme işlemini gerçekleştirebiliyor ve tüm ATM’lerde bulunan teknolojik donanım sayesinde, madeni para üstünü de anında alabiliyor. Odeabank, para üstünün geri verilemediği durumlarda da LÖSEV’e bağış yapabilme imkânını müşterilerine sunuyor.

Her alanda çevreci çözümler geliştiren Odeabank ayrıca ATM’lerinden işlem sonrası sadece “Makbuz ister misiniz?” diye sormuyor. Müşterilerinin makbuz/işlem detaylarını bankada kayıtlı adreslerine e-posta ile veya kayıtlı cep telefonlarına SMS ile göndermelerine olanak sağlıyor.

Odeabank ATM’lerinin bekleme ekranlarında ürün tanıtımlarının yanı sıra, güncel gündem ve ekonomi haberleri de takip edilebiliyor.

www.odeabank.com.tr‘den Odeabank ATM’lerinden yapılabilen tüm işlemlerle ilgili bilgi almak mümkün.

Etiketler: » »
Share
3156 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?