logo

12. Uluslararası İstanbul Tango Festivali Başladı

mh_tango_festivali

Arjantin’in aşk, estetik ve tutku dolu dansı Tango, Uluslararası İstanbul Tango Festivali kapsamında Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da sevenleriyle buluşuyor.

01-05 Temmuz 2015 tarihleri arasında yüzlerce tango sever, tangonun bedende ve zihinde olan tüm duygularını ilk kez Steigenberger Hotel Maslak Istanbul’un 5 yıldızlı konfor ve konukseverliğinde sergiliyor. Aşkı ruh ve bedenle yaşayanların dansı Tango’yu seven ve merak edenler İstanbul’un kalbinde yer alan Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’un standart üstü servis ve sıcak atmosferinde etkinliklerini gerçekleştiriyorlar.

Festivalde gün içinde yapılan atölyelerin yanı sıra akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar süren Milongalar da yer alıyor. Aralarında  Utku Kuley &Iris Başak Doğdu gibi deneyimli Türk Tango Eğitmenleri ve profesyonel dans partnerlerinin olduğu festivalde yurtdışından gelen eğitmenler de atölyelerle yer alıyorlar. Türkiye’den Alper Akgül, Çağatay Karail ve Faik Berk Güler gibi ünlü Milonga DJ’lerin eşliğinde günde 8,5 saat dans etme imkanı bulacak olan ziyaretçiler, “Müzikalite ve DJ” performanslarının da yüksek kalitede olduğu ortamda kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar.

Etiketler: » »
Share
1028 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?