logo

1907 Fenerbahçe Derneğİ 25. Yılını Kutladı

Fenerbahçe sevdalısı bir grup işadamı ve yöneticinin önderliğinde 1992 yılında kurulan 1907 Fenerbahçe Derneği, geride bıraktığı çeyrek asrı 700’ü aşkın davetlinin katılımıyla 21 Eylül 2017 tarihinde Four Seasons Bosphorus Otel’de kutladı.

Gecede bir konuşma yapan 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Y. Koç “Derneğimizin, kulübümüze ve Türk sporuna en büyük katkısı, 1907’yi 1907 yapan, karşılık beklemeden kulübüne hizmet etme kültürüdür. Derneğimiz çeyrek asrı geride bıraktı; ama üyelerimizin Fenerbahçemize hizmet aşkı ilk günkü kadar taze kaldı” dedi. Koç, bu özel gecenin kendisi için ayrı bir önemi olduğunu vurgulayarak Fenerbahçe Spor Kulübü başkan adaylığı sürecini daha şeffaf ve sağlıklı yürütmek adına dernekteki görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı. Koç, Fenerbahçe Ailesi adına birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında Bu gecenin benim için ayrı bir anlamı daha var. Her güzel şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da var; 13 yıldır gururla sürdürdüğüm, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılma kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum. 2018 Mayıs ayında yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul hazırlıklarının, şeffaf ve sağlıklı ilerleyebilmesi adına izninizi rica ediyorum. Hepimizin ortak tutkusu, aşkı, bitmeyen sevgisi Fenerbahçemiz için yapılacak daha çok şey var. Tüm kalbimle diliyorum ki; bu sezon şampiyonluklarla, kupalarla dolu bir yıl olsun. Fenerbahçemiz her alanda adını zirveye yazdırsın. Fenerin ışığı yolumuzu aydınlatsın” dedi.

Derneğinin kuruluşuna ilham veren Doktor” lakaplı Merhum Hüseyin Çakıroğlunun plaketle anıldığı gecenin sunuculuğunu Seda Akman yaparken, konuklara müzikleriyle Distinct eşlik etti.

Ercan Saatçi, 1907 Fenerbahçe Derneğinin 25. yıl özel bestesini ilk kez seslendirirken, Derneğin 25 yıllık yolculuğunun sergilendiği canlı sahne performansını Bedri Baykam, Emre Karayel, Ercan Saatçi, Fahir Atakoğlu, Furkan Palalı, Gökçe Bahadır, Ceyda Düvenci, Kadir Doğulu, Kıraç, Meltem Cumbul, Murat Ünlü, Nejat İşler, Sarp Akkaya, Selçuk Yöntem, Sinan Bayraktar, Ege Kökenli ve Tülin Şahin gibi Fenerbahçeli sanatçılar üstlendi.

Etiketler: »
Share
1181 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?