logo

23. EMITT Fuarı’nın Açılış Galası Lionel Hotel İstanbul’da Gerçekleşti

Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak

Emitt 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılışı Lionel Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleşen bir gala ile yapıldı.

Lionel Hotel İstanbul’da Görkemli Gala

Ülke tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile 100 farklı ülkeden kültür, kongre, etkinlik, sağlık, düğün, inanç, gastronomi turları organize eden 800 uluslararası seyahat acentesi ve tur operatörü ve sektör paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilen galanın açılış konuşmasını yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender, son 3 senedir başarı ile organize ettikleri Hosted Buyer ve FAM Trip programının dünyada benzerinin olmadığını, gelişmiş ülkelerdeki fuar organizatörleri tarafından merak uyandırdığını gururla belirterek “100’e yakın ülkeden, 800 tur operatörü ülkemizin tanıtımı için bir araya gelmez, neredeyse imkansızdır ama biz bunu EMITT için başardık” dedi.

Gala’da ev sahibi olarak söz alan Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak, Türk Turizm’i adına yapılacak tüm projelerde sektörün görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için her zaman ulaşılabilir olduklarını dile getirdi. Atak “3. yaşımızı sürerken, 3. defa EMITT Fuarı’na gelen tüm Hosted Buyer’ları otelimizde misafir etmekten onur duyuyoruz. TravelShop Turkey ile uzun süreli partnerliğimiz devam edecektir. Birlikte yapacağımız aksiyonlar ile emeklerimiz karşılığını mutlaka bulacaktır. Dileğimiz Hindistan Pazarında yaşanan vize sorununun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasıdır. Son olarak, Türkiye Turizm Sektörünü genişletmek için zaman ve emek harcayan Sn. Murtaza Kalender’e teşekkür ederim“ dedi.

Hint mutfağının baharatlı lezzetlerinin ve Dünya Mutfağından esintilerin ikram edildiği açılış galası Burcu Kısakürek ve orkestrası Disco Project performansı eşliğinde renkli görüntülerle son buldu.

Etiketler: » » » »
Share
1356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?