logo

3. Conrad Talks “Türkiye Resminde Figür Geleneği” Temasıyla Gerçekleşti

Conrad İstanbul Bosphorus’un kültür ve sanat buluşmaları, ressam Ali Elmacı ve sanat tarihçisi ve eleştirmeni Esra Aliçavuşoğlu ile devam ediyor. 19 Şubat 2018 tarihinde Gazeteci ve Sanat Eleştirmeni Ayşegül Sönmez moderatörlüğünde gerçekleşen Conrad Söyleşileri’nin (Conrad Talks) bu ayki teması ise “Türkiye Resminde Figür Geleneği” oldu.

Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul’un pek çok cazibe merkezine yürüme mesafesinde olan Conrad İstanbul Bosphorus, ulusal ve uluslararası birçok karma sergide yer almış başarılı Türk ressam Ali Elmacı ve alanında birçok kitaba imzasını atmış Sanat Tarihçisi ve Sanat Eleştirmeni Esra Aliçavuşoğlu “Conrad Söyleşileri” kapsamında 19 Şubat Pazartesi günü saat 17,00 Çayı’nda bir araya geldi. Otelin, orijinal sanat eserleriyle donatılmış yenilenen lobisinde gerçekleşen söyleşi serisinin üçüncüsü olan Conrad Talks’ta bu kez Türkiye Resminde Figür Geleneği üzerinde duruldu.

Sanatseverlerin şık bir ortamda sanat atmosferi içerisinde keyifle vakit geçirdiği söyleşinin moderatörlüğünü ise Sanat Eleştirmeni, Gazeteci ve Sanat Haberleri Sitesi Sanatatak’ın kurucusu Ayşegül Sönmez yaptı.

www.conradhotels.com

Etiketler: » » »
Share
1691 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?