logo

3. İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası Tenisseverleri Buluşturdu

mh_istanbul_champions_cup

Şirket içi takım ruhunu pekiştirirken, şirketlerarası centilmence rekabeti deneyimleten spor organizasyonlarına imza atan İstanbul Champions, bu yıl 3. kez düzenlenen İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası’nda Türkiye’nin tanınan firmalarının çalışanlarından oluşan tenis takımlarını 2 hafta boyunca Maslak T.E.D.’te buluşturdu.

Master Klasmanda 9 takım ve Genel Klasmanda 12 takım, her seviyeden şirket çalışanından oluşan takımlar yarışmaya katıldı. Çalışanlar İstanbul Champions Cup ile bir yandan şirketlerini temsil ederken diğer yandan sporun keyfini çıkardılar.

 Kupalar sahiplerini buldu…

En iyi kadın ve en iyi erkek oyuncuların ödüllendirildiği İstanbul Champions Cup’ta mücadele eden takımlar arasında Master Klasman şampiyonu Finansbank takımı olurken, ikinciliği Yapı Kredi, üçüncülüğü ise Eczacıbaşı takımı aldı. Genel Klasman şampiyonu ise Odeabank olurken, ikinciliği Avea ve üçüncülüğü Digiturk alarak seneye Master Klasman’da oynamaya hak kazandı.

En İyi Kadın oyuncu Masters Klasman’da Finansbank’tan Görkem Yüksel, Genel Klasman’da Odeabank’tan Filiz Kanarya olurken, En İyi Erkek Oyuncu Masters Klasman’da Finansbank’tan Alican Seren, Genel Klasman’da Odeabank’tan Can Yılmaztürk oldu.

Finansbank, Amerikan Hastanesi, Sırma, Wilson ve Sportive sponsorluğunda düzenlenen Istanbul Champions Cup’ın medya sponsorluğunu Karnaval üstlendi.

Turnuva hakkında detaylı bilgi için:  istanbulchampions.com

Etiketler: » »
Share
2091 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?