logo

8. ACE of MICE Awards Etkinliği MICE Sektörünü Buluşturdu

MICE Sektörü uzun bir aradan sonra ACE of MICE Awards aracılığıyla gerçekleşen bir törende bir araya geldi.

Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri 4 Eylül 2020 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi-ICC/ Harbiye Oditoryumu’nda gerçekleştirildi.

Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman’ın Başkanlığında ve Turizm Medya Grubu organizasyonuyla gerçekleşen Etkinlik ve Toplantı Sektörünün Oscar’ı kabul edilen törende Volkan Ataman tüm konuklarını kırmızı halıda karşıladı. Açılış konuşmasında pandemi nedeniyle uzun süre ayrı kalan sektörün tüm önlemler alındığı takdirde tekrar eski günlerdeki gibi etkinliklerin gerçekleştirilebilme imkanının hala var olduğuna dikkat çekti. Sektöre moral ve motivasyon olan bu özel gecede uygun sosyal mesafe kuralları da sağlanarak yaklaşık 800 profesyonel ağırlandı.

Alınan üst düzey önlemler sayesinde etkinliklerin tekrar yapılabilir olduğunu göstermeye çalışan Turizm Medya Grubu Sektörün takdirini topladı. Girişlerde dezenfektan tünelinden geçen misafirleri termal kameralı turnikeler karşıladı. Sadece ateşi 38 derecenin altında ve maske takan misafirlere açılan turnikeler sonrasında her bir misafire maske ve önlem kitleri dağıtıldı. Fuaye alanında bulunan sosyal mesafe koruyucu robotlar networking zamanı boyunca birbirine 1,5 metreden fazla yaklaşan misafirleri uyardı.

MICE Awards 2020 Onur ödülüne her sene olduğu gibi yine milli gururumuz Türk Hava Yolları’na layık görüldü. Ödülü Yurtiçi Satış Başkanı Emre Menevşe adına MICE Sorumlusu Vildan Mataracı aldı ve Vildan Hanım konuşmasında tüm sektörün arkasında oldukları mesajını iletti.

Gecenin sunuculuğunu MC Başak Koç ve Zeki Şen üstlenirken, Etkinlik ve Toplantı Sektörünün kalite çıtasının yükselmesine en önemli katkıyı sağlayan ACE of M.I.C.E. Toplantı ve Etkinlik Ödülleri gecesine iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

En İyi Çocuk Etkinliği Ödülünü takdim eden Tuğba Özerk şıklığıyla göz kamaştırdı. Sahneye kırmızı elbisesiyle çıkan Özerk, etkinliğin sektör için vazgeçilmez olduğundan ve her sene ACE of MICE Awards’ın bir parçası olmaktan gurur duyduğunu dile getirdi.

Up Organizasyon birbirinden kaliteli dans şovlarıyla seyirciyi adeta büyülerken, Under1Minute Ekibi geceye damgasını vurdu!

Görsel-işitsel sahne gösterileri alanında boy gösteren ekip yeni teklisi ile ilk kez ACE of MICE sahnesinde yer aldı. Yeni teklisinde pop kültürüne göz kırpan ekip, Amerikalı rap müzik sanatçısı James ile yaptığı işbirlikteliği ile rastlanmamış bir şarkı yapma metodu denedi. Şarkı sözlerini bir yapay zekaya yazdıran ekip, görsellerin üretiminde de yine yapay zeka ve makina öğrenmesi kullandı. Müzik ve Görselin milisaniye bazında senkron edildiği bu gösteride izleyicilere sinestezik bir deneyim sunuldu.

Sektörün Nabzı Bu Gecede Tutuldu

Bu yıl 8.si yapılan Etkinlik ve Toplantı Sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapan “ACE of M.I.C.E. Awards” Etkinlik ve Toplantı Ödülleri 18 kategoride değerlendirildi. MICE endüstrisine büyük farkındalık kazandıran “ACE of M.I.C.E. Awards” bir kez daha sektörün nabzını tuttu.

8. ACE OF M.I.C.E. Awards sahiplerini buldu

Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman tarafından takdim edilen 8. ACE OF M.I.C.E. AWARDS 2020 Onur Ödülü: Emre Menevşe (Türk Hava Yolları Yurt İçi Satış Başkanı)

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Şengül Altan Arslan tarafından takdim edilen En İyi Festival: REF Productions ve ANKÜGE (Anadolu Kültürlerini Araştırma Geliştirme Derneği) “9. Uluslararası Şefika Kutluer Festivali”

İstanbul Kongre Merkezi ICC Genel Müdürü Pervin Zeydanlı Yalazan tarafından takdim edilen En İyi Lansman Etkinliği: Proset Event “Yarınınsuyu.Com

Tarihi Yarımada Girişimci İşadamları Derneği: TAYGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yetişgin tarafından takdim edilen En İyi Roadshow: Kansersiz Yaşam Derneği “Yaşatır”

Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur tarafından takdim edilen En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi: Kromozom Event “#herkesduysun”

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Juri Ödülü: Antalya Tanıtım Vakfı “Eserler Ait Olduğu Yerde Güzeldir”

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Juri Ödülü: En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Jüri Ödülü: İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı “Sabiha Gökçen’de Dünya Dans Günü”

SKYhub Product Owner Orhan Durmuş tarafından takdim edilen SKYhub En İyi Incentive Etkinliği: NOVA EVENTS “COCA-COLA Company Türkiye Bilbao: ST.Sebastian Incentive Organizasyonu”

The Decor Art Genel Müdürü Koray Tıraş tarafından takdim edilen The Decor Art En İyi Etkinlik: FİGÜR MICE “Turkcell Elçiler Zirvesi”

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Genel Müdürü Cemil Hakan Kılıç tarafından takdim edilen 8. ACE OF M.I.C.E. AWARDS 2019 Yılı En İyi Mice Yatırımı Nest Kongre ve Fuar Merkezi

En İyi Gerilla Etkinliği: New Generatıon Event “UEFA Süper Kupa 2019 Finali”

Proto Eventi Genel Müdürü Hakan Yılmaz Pronto Eventi En İyi Davet Etkinliği: Lobby Event Factory “Bir Usta Bin Usta Projesi 10. Yıl Gala Gecesi”

Tuğba Özerk tarafından takdim edilen En İyi Çocuk Etkinliği: KREA M.I.C.E. “Turkcell 23 Nisan Çocuk Şenlikleri”

Portaxe Lütfü Sapmaz tarafından takdim edilen En İyi Spor Etkinliği: Sportsnet Group “Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunları 2019”

Lifegroup Entertainment &Qubbe Bomonti ve Gayrettepe Kurucu Ortağı Erdem İpekçi tarafından takdim edilen En İyi Stant ve Etkinlik Alanı Tasarımı: Proset Event “Unilever Pureline Lansman”

Europcar Genel Müdürü Fırat Fidan tarafından takdim edilen Europcar En İyi Konser: Delano Event “Erol Evgin 50. Sanat Yılı Konseri”

Denden Denizcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu tarafından takdim edilen En İyi Etkinlik Prodüksiyonu: Illusionist “CEV Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası Açılış Gösterisi”

Klass Magazin Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Muammer Kapucuoğlu tarafından takdim edilen 7. ACE OF M.I.C.E. Exhibition By Turkish Airlines En İyi Stant: Accor Hotels

7. ACE OF M.I.C.E. EXHIBITION By Turkish Airlines En İyi Stant: Sedef Grup

Costa Cruises’ın Türkiye Müdürü Ercan Abitağaoğlu tarafından takdim edilen En İyi Sahne Tasarımı: Oksijen Event “Coca-Cola İçecek Büyüsü”

Oyuncu ve Sunucu Zeki Şen tarafından takdim edilen ETSMİCE En İyi Etkinlik Teknolojisi: Decol ”Power In You”

Sinerji Reklam Tanıtım Firma Sahibi Kemal Eken tarafından takdim edilen En İyi AVM Etkinliği: Kromozom Event “#HERKESDUYSUN”

En İyi Çıkış Yapan Etkinlik / Toplantı Yönetim Firması: Nova Event

En İyi Ses – Görüntü – Işık Uygulaması: Nohlab “Journey”

www.miceodulleri.com

Etiketler: »
Share
19919 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?