logo

Acer, Aspire C Serisi’ni Tanıttı

Aspire C serisi Hepsi Bir Arada bilgisayarları, geniş kullanım alanıyla evin tüm sakinlerine hitap ederken formu sayesinde de kullanıcılara mekandan tasarruf sağlama fırsatı tanıyor. 21,5 ve 23,8 inç büyüklüğünde ekranlara sahip Aspire C22 ve Aspire C24 modellerinden oluşan seride, Full HD çözünürlüklü IPS panelbulunuyor. Aspire C serisi, Intel Core i3 ve i5 işlemcileri ile internette gezinti, film izleme, sosyal medya ve iş hayatı veya okul görevleri için oldukça ideal. Aspire C, zarif tasarımı sayesinde ise bulunduğu mekanın estetiğine kolaylıkla uyum sağlıyor.

Sıradan masaüstü bilgisayarların hantallığından uzak

Aspire C’nin 4,2 mm’lik çerçeveleri, ekran gövde oranının yüzde 90 gibi bir ortalamaya ulaşmasını sağlarken şık tasarıma da büyük katkı sağlıyor. Son derece canlı renkler sunan ekran, görüntüleme açısının genişliğiyle de dikkat çekiyor. Bu serideki cihazlar, sıradan masaüstü bilgisayarların hantallığından uzak, yalnızca 11 mm’lik gövdesi ile kullanıcıların tüm günlük işlerini zevkle tamamlamasını sağlıyor. Ergonomik yapısıyla da kullanıcıları destekleyen Aspire C serisi, basit bir el hareketiyle, çok az bir efor sarf ederek en iyi kullanım açısını sağlamayı mümkün kılıyor. 21,5 inçlik Aspire C22, 4 GB RAM, 1 TB HDD depolama seçeneği sunarken Intel Core i3 veya i5 işlemcilerle geliyor. 23,8 inç ekran büyüklüğüne sahip Aspire C24 modelinde ise 4 GB RAM ve 1 TB HDD’li Intel Core i3 ve i5’li seçeneklerin yanı sıra Intel Core i3 işlemcili 8 GB RAM ve 1 TB HDD’li versiyon da mevcut. Eğlenceyi seven kullanıcıların yüzlerce film, fotoğraf ve müzik dosyası depolamasına izin veren geniş kapasiteleriyle Aspire C serisi, harici bir depolamaya olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

Acer Bluelight Shield, gözler için zararlı olabilecek mavi ışığı filtreliyor

Zengin bağlantı seçenekleriyle de dikkat çeken her iki modelde de Acer’ın uzun süreli kullanımlarda göz sağlığını korumayı hedefleyen görüntü teknolojilerinden Acer Bluelight Shield ve Acer Flickerless özelliklerini görmek mümkün. Acer Bluelight Shield, gözler için zararlı olabilecek mavi ışığı filtreleyerek yüzde 54’e kadar azaltıyor. Flickerless ise rahatsız edici olan ve uzun süreli bilgisayar başında kalındığında gözleri yoran titreşimi ortadan kaldırıyor.

Aspire C22-865 ve Aspire C24-865, 3.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 

www.acer.com.tr

Etiketler: Aspire C serisi » Aspire C22 » Aspire C24
Share
2310 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?