logo

Acer Spin 3 SP314-52 Türkiye’de

Acer’ın dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisi Spin 3 SP314-52’yi Türkiye’de satışa sunuldu. Cihaz, sahip olduğu güç, değer, uzun pil ömrü ve geniş ekran boyutuyla dikkat çekiyor. Windows 10 işletim sistemi, 8. Nesil Intel Core i5 işlemci ,128 GB SSD ve 1 TB HDD depolama ile gelişmiş Wi-Fi 5 performansı bulunuyor.

1,7 kg ağırlığındaki cihaz, çantada rahatça taşınabiliyor. 360 derece dönebilmesi ve dayanıklı menteşesi, cihazın dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılmasını sağlıyor. 14 inç Full HD IPS dokunmatik ekranlı cihaz, çalışmak, yazı yazmak, sunum paylaşmak ve oyunlar için ideal.

Uzun Pil Ömrü

Sık seyahat eden profesyoneller cihaz ile pili şarj etmeden 16 saate kadar çalışabiliyor.

Ön tarafa dönük hoparlörler tüm kullanım modlarında net ve güçlü ses veriyorlar. Windows 10 hareketlerine destek veren Precision TouchPad sayesinde kullanıcılar hassas parmak ve hareket takibiyle daha hızlı ve akıcı bir şekilde çalışabiliyorlar. MU-MIMO teknolojisine sahip Gigabit Çift Bant Wi-Fi 5 teknolojisi ise kullanıcıların meslektaşlarına, müşterilerine ve arkadaşlarına bağlanmasını sağlıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Cihaz, 5.999 TL fiyatla satışa sunuldu.

www.acer.com.tr

Etiketler: »
Share
1490 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?