logo

Acer’dan HDMI 2.0 Donanımlı 4K2K Monitör

mh_acer_s277hk_monitor

Acer birinci sınıf bir görsel/işitsel deneyim için şık görünüm ile işlevselliği bir araya getiren 27 inç S277HK monitörü duyurdu. Bu monitor çerçevesiz bir ekranda 4K2K Ultra HD görseller, super hızlı HDMI 2.0 bağlantı desteği ve DTS ses donanımına sahip hoparlörlere sahip. Aynı zamanda, dünyanın ilk çerçevesiz 4K2K ve yine dünyanın ilk HDMI 2.0 barındıran 4K2K monitörü.

Yan yana yerleştirildiğinde, iki S277HK monitör ideal bir çoklu monitör kurulum çözümü sağlayarak çerçevesiz ekranıyla kusursuz bir görüntüleme deneyimi sunuyor. IPS ve Acer ColorPlus teknolojileriyle birlikte, S277HK’nin ekranı yüksek renk doyması, renk kararlılığı ve 178 derece geniş dikey ve yatay görüntüleme açıları sağlıyor. Dahası, 1080p Full HD ekrandan dört kat daha keskin olan 4K2K Ultra HD (3840×2160) çözünürlüğe sahip.

HDMI 2.0 bağlanabilirliği daha yumuşak ve yırtılmasız bir görütüleme deneyimi için 4K içeriği 60 Hz’de aktarmak amacıyla bant genişliğini 18Gbps’ye kadar arttırıyor.

Cihaz estetik düşünülerek tasarlandı. Standı ise son derece alışılmadık bir biçimdedir: alüminyum alaşımdan yapılan ve asimetrik olarak konumlandırılan bu stand, ince ve dayanıklıdır. Beyaz ve parlak arka yüzeyi sadedir ve monitörün tüm açılardan zarif bir görünüme sahip olmasını sağlar. Panel tarafındaki alüminyum ince kenarı ve mat gümüş rengi orta çerçevesi cihazı sade ve şık bir görünüm verirken, DTS ses sistemi ve havalandırma deliklerine sahip dinamik hoparlörler her yönden ince ve şık gözükmesini sağlar. Cihazın tasarımı aynı zamanda kullanıcı deneyimini iyileştirmek için geliştirilmiştir. Ergonomik özelliklerinin arasında kullanıcının görüş açısının yüzeye veya ekrana dikey olmasını garanti etmek için monitörü arkaya doğru -5°’den -15°’ye kadar eğebilme olanağının yanı sıra, görüntüleme deneyimini rahatsız etmeyecek şekilde küçük fakat kolaylıkla erişilebilecek bir konumda bulunan sezgisel butonlar (Güç, Parlaklık, Ekran Üstü Kumanda Menüsü ve Çıkış) mevcuttur.

Monitörlerini uzun süreler boyunca kullanmak isteyen kullanıcılar için, cihaz göz yorgunluğunu azaltan ve daha konforlu bir görüntüleme deneyimi sağlayan Acer EyeProtect teknolojileri ile donatılmıştır. Titreşim önleme teknolojisi ekranın titreşmesinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olurken, gözlere potansiyel olarak uzun vadede zarar gelmesini önleyen mavi ışık maruziyetini azaltır. Cihaz aynı zamanda kullanıcıların loş ortamlarda parlaklığı %15’e kadar ayarlayabilmelerine izin veren Düşük Karartma teknolojisi ve harici ışık kaynaklarından gelen yansımaları azaltan ComfyView teknolojisini sunar.

Kolay bağlanabilirlik için, cihaz ayrıca DVI, DisplayPort 1.2 ve MiniDP donanımlarıyla birlikte gelir.

Cihaz, 779 dolar başlangıç fiyatıyla temin edilebilecektir.

Etiketler: » » » » » »
Share
2326 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?