logo

ADATA, Oyuncu Kulaklığı XPG EMIX H20’yi Tanıttı

ADATA Technology, yeni ürünü XPG EMIX H20 oyuncu kulaklığını duyurdu. Sanal 7.1 ses efekti sunan ve yüksek kaliteli 50mm’lik sürücüleri bulunan kulaklık RGB aydınlatmasıyla kulaklara olduğu kadar göze de hoş geliyor.

XPG EMIX H20’de Artırılmış Mekânsal Farkındalık

Cihaz sahip olduğu sanal 7.1 desteği sayesinde oyunculara rakiplerinin haritadaki yerini sesleri dinleyerek tespit etme imkânı veriyor. Böylelikle oyuncular rakiplerini görmedikleri zamanlarda bile önlerinde mi yoksa arkalarında mı olduklarını veya yaklaşıp uzaklaştıklarını anlama şansı sunarak büyük bir avantaj sağlıyor. Üst düzey 50mm’lik sürücülere sahip olan cihaz, geniş bir aralıkta, muhteşem hassasiyetle kaliteli ses deneyimi yaşatıyor.

Hafif ve Rahat Tasarım

Oyuncular için kulaklık seçerken rahatlık da en az ses kalitesi kadar önemli bir özellik. Bu nedenle ADATA ürünün kafada ağırlık yapmaması olması ve uzun oyun seanslarında oyuncuları rahatsız etmemesi için tasarımını hafif tutmaya özen göstermiş. Cihazın ayarlanabilir mikrofonuysa kullanıcıların her koşulda seslerini takım arkadaşlarına açık ve net biçimde duyurmasını sağlıyor. Kulaklığın örgülü kablosu üzerinde yer alan ses ve mikrofon düğmesi aynı zamanda kulaklığın her iki yanındaki RGB aydınlatma efektini de kontrol etmeye yarıyor.

Hafif ve ses performansı yüksek bir kulaklık arayan kullanıcılar için iyi bir alternatif olan cihaz hakkında detaylı teknik bilgi edinmek için xpg.com/tr/feature/599 adresini ziyaret edin.

www.xpg.com

www.adata.com

Etiketler: » »
Share
898 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?