logo

AIRBUS, Helikopterleri İçin Türkiye Pazarında SBAIR’i Tercih Etti

SBAIR‘in Kurucularından Mehmet Yüksel Hocaoğlu

AIRBUS, helikopterlerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmak için SBAIR’i seçti. AIRBUS, 152 ayrı ülkede helikopter tutkunlarına güvenli uçuşun konforunu yaşatıyor. AIRBUS ürünlerinin Türkiye Distribütörü olan SBAIR, havacılıktaki tecrübesini AIRBUS ile birleştirerek Türkiye’de sivil helikopter pazarına yön verecek. Emniyetli uçuş, uygun helikopter seçimi ve satın alım sonrası sürekli müşteri desteği ile öne çıkacak SBAIR, AIRBUS kullanıcılarına yerinde bakım, teknik ve gereğinde operasyonel destek de verecek.

SBAIR, hali hazırdaki ve potansiyel helikopter kullanıcılarına satın alım öncesinde rota analizleri, performans hesapları ve uçuş maliyetleri konusunda bilgi vererek, doğru helikopter tipi seçimi konusunda da destek oluyor.

SBAIR ’in amacı sektördeki pastayı bölüşmek değil, pazarı büyütmek!”

SBAIR‘in Kurucularından Mehmet Yüksel Hocaoğlu, AIRBUS Helikopterlerini Türkiye’de temsil etmenin yanı sıra ürünlerin satışını yapmak, satış sonrası bakım, yedek parça satışı, eğitim ve üretici-müşteri ilişkilerini düzenlemenin ilk hedefleri olduğunu belirtti. Hocaoğlu “Gelecekte helikopter operasyonlarını çeşitlendirmek, helitaxi, aerial work operasyonlarını yürüterek hatta sayıca yetersiz olan heliport sayısını artırarak sektörün pazar payını artıracağız” dedi.

Türkiye’deki AIRBUS tutkunlarını sevindirecek, hayatı kolaylaştıran Keycopter!

AIRBUS helikopterlerinin tescilli ürünü ve e-ticaret müşteri servis portalı olan Keycopter ile müşteriler kendi hesaplarına on-line ulaşabiliyor ve parça siparişinden fiyat teklifi almaya, stok seviyelerine bakmaya kadar çeşitli hizmeti online ortamda alabiliyorlar.

Zaman içinde helikopter operasyonlarını çeşitlendirerek, piyasa payını artırmayı hedefleyen SBAIR’i öne çıkartan noktalardan biri de, kurucularından olan Mehmet Yüksel Hocaoğlu’nun havacılık piyasasındaki deneyimi. Hocaoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’ndan ayrıldıktan sonra 2005 yılına kadar fiilen pilot olarak uçtu, sonrasında da havacılık sektörünün içinde güvenli uçuş ve iş havacılığı konusunda güvenilir bir isim haline geldi.

Etiketler: » »
Share
7972 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?