logo

Ajjna, İstanbul Etiler’de Misafirlerine Kapılarını Açtı

Ajjna, misafirlerini ağırlamaya başladı. Özel üretim nargilesi, ferah iç dizaynı ve canlı piyano resitalleri ile ziyaretçilerine doğu ve batı kültürlerini aynı anda yaşatan Ajjna, lezzetin ve keyfin yeni adresi olacak. Arkadaş grupları, aile buluşmaları ve iş toplantıları için kaliteli bir alan sunan mekanda, misafirlere sıradışı bir deneyim yaşatmak için indirekt aydınlatma ve orta yüzyıl Brezilya mimarisinden esinlenilen iç tasarım uygulandı. Bütün bu özelliklerinin yanında Ramazan ayında faaliyetlerine başlayan işletme, İtalyan mutfağına özgü lezzetleri, uzman mutfak ekibiyle müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bütün süreç mutfakta başlayıp bitiyor

Açılmasıyla birlikte Türkiye’yi yeni bir restoran kültürü ile tanıştıran mekanın mutfağının başında uzman isim Sezgin Can bulunuyor. Usta şef, 25 kişilik ekibi ile Ajjna’nın mutfağına hayat veriyor. Müşterilere en iyi hizmeti sunmak için mutfakta her şey günlük ve taze bir şekilde hazırlanıyor. İtalyan mutfağının en önemli öğelerinden olan makarnalar ise tamamen elde işleniyor.

Mutfakta Siyes Buğdayı Kullanılıyor

Mekanın mutfağını ön plana çıkaran bir diğer konu ise mutfakta siyes buğdayının kullanılıyor olması. Genetik yapısının 10 bin senedir hiç değişmemiş olmasıyla ünlü siyes, dünyanın ilk buğdayı olarak kabul ediliyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda şeker hastalığı ve obeziteye karşı kullanımı artarak devam eden siyes buğdayı, mekanın mutfağını daha sağlıklı bir hale getiriyor.

Bilgi için.

ajjna.com

Etiketler: »
Share
3157 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?