logo

Akıllı ve Ödüllü Televizyon: Philips 55PUS7600

mh_philips_55pus7600

EISA Jürisi, Philips 55PUS7600’ü 2015-2016’DA Avrupa’nın En Yüksek Değer Sunan TV olarak değerlendirdi.  55PUS7600 modeli, Android TV ile çalışan 139 cm (55 inç) ekrana sahip bir televizyon.

Cihaz, Ambilight, dört çekirdeğin gücü, ödüllü hareket iyileştirme teknolojisi Perfect Natural Motion, pürüzsüz ve son derece net hareketli görüntüler için 4K UHD gibi üstün özellikler bulunuyor. Ayrıca iyileştirilmiş kontrast için Micro Dimming Pro ve Ultra Resolution yükseltme teknolojisiyle kaynağı ne olursa olsun, her görüntü son derece yüksek netliğe sahip oluyor. 2015 yelpazesinde bulunan neredeyse tüm Philips Smart TV’ler gibi, cihazda entegre yayın ve talebe bağlı TV deneyimi için Android TV ile çalışıyor.

Cihaz, en son TV teknolojilerinin yanı sıra, Razor Slim tasarıma ve her iç mekana uyum sağlaması için son derece parlak şık ince krom standa da sahip.

EISA Jürisi bu üstün özellikli TV için “Mükemmel görüntü kalitesi, üstün ses performansı ve modern bir Smart TV işletim sistemini özellikle de doğru bir fiyat etiketiyle cazip bir paket içinde biraraya getirmek oldukça büyük bir başarıdır. Philips de 55PUS7600 ile işte tam olarak bunu yapıyor. İyi tasarımlı ve her konuda öne çıkan bir televizyon” dedi.

Philips markalı TV’leri dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision Ürün Stratejisi ve Planlama Direktörü Danny Tack Philips 55PUS7600 modelimizin aldığı EISA ödülü, Ultra HD çözünürlükte süper akıcı harekete sahip bir TV sunmaya yönelik çabalarımızın da takdir edilmesi anlamına geliyor. Bu televizyon, zengin özellik ve içeriklere sahip hızlı, kişiselleştirilmiş bir TV deneyimi için sahip olduğu Android TV ile, ister filmler için olsun, ister oyun, isterse de spor, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor” dedi.

Etiketler: Ambilight » Android TV » Danny Tack » EISA Jürisi » Perfect Natural Motion » Philips 55PUS7600
Share
4217 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?