logo

Albaraka Türk Eğitim Finansmanı Desteği Sunuyor

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku

Albaraka Türk, sağladığı eğitim finansmanı desteği ile üniversite gençlerinin daha iyi bir eğitim almalarına, hayallerini gerçekleştirmelerine ve kariyerlerini devam ettirmelerine yardımcı oluyor.

Vade Farksız Taksitlendirme imkânı”

Albaraka Türk, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Karatay Üniversitesi, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, Ayvansaray Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi, 29 Mayıs Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi’ne kayıt yaptıran öğrenci ve velilerinin vade farkı olmadan 12 aya varan eşit taksitlerle finansman imkanından yararlanmalarını sağlıyor.

Dileyen öğrenci ve velileri, 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında anlaşmalı üniversitelerin kayıt merkezlerinde yer alan kurum ofislerinden detaylı bilgiyi alıp, finansman desteği için başvuruda bulunabilir.

İyi yetişmiş insan gücü kalkınmanın en büyük dayanağıdır”

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku “İyi yetişmiş insan gücünün ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyorum. Bu doğrultuda kurum olarak elimizi taşın altına koyarak 4 yıldır eğitim finansmanı konusunda gençlerimize ve ailelerine destek olmaya gayret ediyoruz. Gençlerimiz ve aileleri bu yıl da anlaşmalı okullardaki vade farksız finansmanımıza başvurarak eğitim ücretlerini karşılayabilir ve ödemelerini daha rahat bir şekilde yerine getirebilirler” dedi.

Etiketler: »
Share
1172 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?