logo

Allianz Türkiye İzmir’de İstihdama Katkı Sağlayacak

Allianz Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı İlkay Özel

Allianz Grubu, Türkiye’nin geleceğine duyduğu güvenle yatırımlarına devam ediyor. Allianz Türkiye; büyüme öngörüleri, iş sürekliliği ve sürdürülebilirlik yaklaşımları doğrultusunda operasyon birimlerini İzmir’e taşımaya hazırlanıyor. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alacak ve inşası 2018’de tamamlanacak Allianz Kampüs’te ilk etapta 650, sonrasında kademeli olarak uzun vadede 1100 kişi için istihdam sağlanacak.

Yüzde 70’i yeni mezunlardan seçilecek adaylar; çağrı merkezi, elementer sigorta, hayat ve emeklilik, müşteri hizmetleri, hasar, provizyon ve risk değerlendirme bölümlerinde işe alınacak. Başvurular tüm yıl devam edecek. İzmir Kampüs’e başvurmak isteyen adaylar https://www.allianzsigorta.com.tr/tr/kariyer/insan-kaynaklari/allianz-kariyer web sitesinden Allianz Kampüs başvuru formunu doldurarak genel başvuruda bulunabilir veya yıl boyu kariyer portallarında yayımlanacak ilanları takip edebilirler.

Adaylarda minimum ön lisans mezunu olmaları, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmaları şartları aranacak. Telefon mülakatı, genel yetenek testi, yüz yüze mülakat, kişilik envanteri, İngilizce sınavı, insan kaynakları departmanı değerlendirmesi aşamalarından geçen yeni mezunların işe alımları, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı işbirliğiyle yapılacak. Allianz’ın seçeceği adaylar, Allianz Türkiye Akademi’nin düzenlemiş olduğu ve İŞKUR işbirliğiyle hayata geçirilecek iki aylık eğitim programına katılacak. Ardından yapılacak sınavda başarılı olanlar, Allianz kadrolarına katılmaya hak kazanacak.

Allianz Kampüs’e profesyoneller de başvurabilecek

Allianz Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı İlkay Özel, Allianz Kampüs’te mutlu, özgür, esnek ve sosyal yeni nesil bir çalışma kültürü oluşturacaklarını söyleyerek “İzmir’de iki katlı, yatay devam eden, çalışan ve doğa dostu özelliklere sahip bir binamız olacak. Açık havada spor sahaları, iç mekanda spor salonu ve zengin yeşil alanlara yer vereceğiz. Büyük bir takımın parçası olacak, başarıya giden yolda tutkuyla yürüyebilecek kişileri ekibimize katmak istiyoruz. Yeni mezunların yanı sıra, farklı uzmanlık alanlarında daha önce çalışmış ve deneyim kazanmış profesyonellere de kapılarımızı açıyoruz” dedi.

Geniş sosyal haklar tanınacak

Allianz Kampüs’e kabul edilenler, pek çok sosyal hakka da sahip olacaklar. Özel sağlık sigortası, servis, yemek, bireysel emeklilik şirket katkısı, hayat sigortası, esnek çalışma saatleri, haftanın bir günü uzaktan çalışma olanaklarından yararlanabilecekler.

allianz.com.tr

Etiketler: » » »
Share
2984 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?