logo

Anadolu Efes Spor Kulübü ve hepsiburada.com Arasında e-Ticaret Partnerliği Anlaşması

mh_hepsiburadacom_anadolu_efes

Anadolu Efes Spor Kulübü, hepsiburada.com’la resmi e-ticaret partneri olma konusunda anlaşma sağladı. Yapılan partnerlik anlaşması ile Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, Türk basketbolunun en çok kupa kazanan takımı Anadolu Efes Spor Kulübü’nün resmi e-ticaret partneri olacak.

İki marka arasında yapılan anlaşmayla birlikte Euroleague tarafından iki defa “Avrupa’nın En İyi Pazarlama Yapan Takımı” seçilen Anadolu Efes Spor Kulübü ile 2015 yılının “En Başarılı Alışveriş Sitesi” ve 2014 yılının “En Samimi E-ticaret Sitesi” hepsiburada.com aynı platformda buluşmuş oldu.

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, hepsiburada.com ile yaptıkları resmi e-ticaret partnerliği anlaşmasının Anadolu Efes’e getireceği sinerjinin kendilerini heyecanlandırdığını belirtirken, uzun sürmesini diledikleri bu anlaşmanın hayata geçmesi sebebiyle hepsiburada.com’a teşekkür etti.

Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan “Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olarak, sektörümüzü büyütmek amacıyla farklı alanlardan lider markalarla işbirlikleri yapmak istiyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda, Türk basketbolunda ilklerin takımı olan Anadolu Efes Spor Kulübü’yle çok değerli bir anlaşmaya imza attık. Spora ve özellikle basketbola katkı sağlayarak, yaratacağımız maç deneyimiyle sporseverlerle ve gençlerle olan iletişimimizi daha ileri seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu işbirliği fırsatını sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Hepsiburada Tribünü’nde “Her Şey Taraftarın Ayağına Gelecek”

Hepsiburada.com tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oluşturulacak “Hepsiburada Tribünü” ile birlikte Anadolu Efes taraftarları bambaşka bir maç deneyimi yaşayacak.

Hepsiburada Tribünü’nde yer alan taraftarlar, salonda sunulan yiyecek ve içeceklerin koltuklarına gelmesi rahatlığını yaşarken aynı zamanda özel maç istatistiklerine de ulaşma fırsatı yakalayacak.

Ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü Fan Card üyeleri, hepsiburada.com üzerinden yapacakları alışverişlerde özel indirim fırsatları da yakalayacak.

Etiketler: » » »
Share
1071 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?