logo

Anker, Şarj Kablosu Powerline+’ı Tanıttı

Cihaz kutusundan çıkan şarj kablolarının kısa süre içinde yıpranarak işlevini yitirmesi pek çok kullanıcının en önemli sorunlarından biri. Anker, hızlı ve dayanıklı Powerline+ örgülü şarj/data kablosunu satışa çıkardı. Göze hoş görünen tasarımıyla da dikkat çeken Anker Powerline+, yüksek şarj ve malzeme kalitesini erişilebilir fiyatla tüketiciye sunuyor. 10 kata kadar uzun ömür sunan bu kabloyu Android ve iOS cihaz sahipleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Estetik Tasarım

Hem data kablosu hem şarj aleti olarak kullanabileceğiniz kablonun örgü gövdesi, dayanıklılığın somut göstergesi. Kopmaları ve kırılmaları engelleyen örgü gövde, kablonun dayanıklılıkta iddiasını ortaya koyduğu gibi şık bir görünüme de sahip.

Taşıma çantası koruma sağlıyor

Kablo, kolay açılıp kapanabilen sade tasarımlı taşıma çantası ile birlikte geliyor. Dayanıklılığı üst seviyeye çıkaran taşıma çantası, istenmeyen hasarlara karşı koruma sağladığı gibi ihtiyaç anında cihazın kolayca bulunabilmesini sağlıyor.

Ömür boyu garanti sunuyor

Çelikten daha güçlü ve çok daha hafif bir madde olan kevlar ile örülmüş olan ve fiber teknoloji ile üretilen kablo, ömür boyu garanti sunuyor. 10.000 defadan fazla eğme bükme testinden başarıyla geçmiş olması da kullanıcısına ömür boyu eşlik edeceğini gösteriyor.

Tüm cihazlarla uyumlu

Anker’in ömür boyu garanti sunan kablo, hız konusunda da çok başarılı! Kablo, şarjda en az yüzde 20 zaman kazandırıyor ve geniş çaplı kablolar sayesinde düşük direnç yakalayarak daha hızlı şarj imkânı sunuyor.

Oldukça Dayanıklı

10.000 defadan fazla eğme bükme testinden geçtiği halde hasara uğramayıp performansında da herhangi bir düşüş olmayan kablo oldukça dayanıklı. 

Her şarjda, MFI sertifikalı olmayan kablolara göre en az yüzde 20 zaman kazandıran kablo, kurşun geçirmez kevlar fiber, çift katlı koruyucu kaplama ve güçlendirilmiş bağlantı noktalarıyla dayanıklılıkta rakiplerinden farkını ortaya koyuyor. En kaliteli malzemeden üretilmiş olan kablo, 80 kilodan fazla dirence dayanabiliyor.

Etiketler: »
Share
1241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?