logo

Armut.com’da Üç Yeni Atama

mh_armut_com_3atama

Ev içi tadilat, temizlik ve nakliye başta olmak üzere tüm hizmet sektöründen uzman 70.000’den fazla hizmet vereni hizmet ihtiyacı olanlarla İnternet üzerinden buluşturan armut.com, üç yeni atama ile birlikte gücüne güç kattı. 2015 yılının başından bu yana toplamda 1 milyar TL’lik talep yapılan, ayda 1 milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve 5 milyondan fazla sayfa gösterimine sahip olan armut.com’da Aycan Demirhan Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Elif Baş Kategori Yönetiminden Sorumlu Direktör, Ediz Gür Göcenoğlu ise İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna atandı.

LinkedIn ve Peak Games’den armut.com’a Transferler

Kariyeri boyunca Lehmann Brothers, Credit Suisse ve Pricewaterhouse Coopers gibi global şirketlerde görev alan Aycan Demirhan, Peak Games’teki Strateji Direktörlüğü görevinin ardından armut.com’da Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Demirhan, University of Virginia’dan Ekonomi ve Psikoloji lisanslarının yanı sıra Harvard Business School’dan MBA derecesine sahip.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, Anadolu Grubu’nda iş geliştirme ve sonrasında yakala.co’da üst düzey yöneticilik yapan Elif Baş, 2014 yılının Şubat ayından bu yana armut.com bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyordu. Bu görevinde Ev Temizliği‘nde Hemen Rezervasyon modelini başarıyla hayata geçiren Baş, Kategori Yönetimi departmanının oluşturulmasının ardından yeni atama ile Kategori Yönetiminden Sorumlu Direktörlük görevini yürütmeye başladı.

armut.com’da İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna atanan Ediz Gür Göcenoğlu, öncesinde LinkedIn Türkiye, İsrail ve Güney Doğu Avrupa Yetenek Çözümleri Bölge Müdürü görevini yürütüyordu. Göcenoğlu, Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun.

Etiketler: » » »
Share
1411 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?