logo

Astell&Kern Ürünlerinin Dağıtıcısı Bircom Oldu

mh_bircom_astel_kern_gorsel

Bircom, Hi-Fi müzikçalar markalarından biri olan Astell&Kern’ün Türkiye’deki tek dağıtıcısı oldu. Sennheiser’dan sonra Astell&Kern markasını da portföyüne katan Bircom, bu işbirliğiyle taşınabilir Hi-Fi tutkunlarının ilk adresi olmayı hedefliyor. Bircom, Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarlarının yanı sıra bluetooth dongle dock, uzaktan kumanda gibi ek donanım ve aksesuarlarını da kayıpsız, orijinal ve doğal sesin peşinde olanların beğenisine sunuyor.

Gelişmiş işlemcisi, DAC teknolojisi ve farklı tasarımıyla öne çıkan Astell&Kern, “Mastering Quality Sound” (MQS) özelliği ile de dikkat çekiyor. MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor. Bircom’un Türkiye’de satışa sunduğu Astell&Kern müzikçalarlar arasında AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modelleri yer alıyor.

Astell&Kern, Wi-Fi destekli AK70, AK300, AK320 ve AK380 modellerinden başlayarak, tüm müzikçalarları ile entegre edilecek olan streaming müzik servisi TIDAL’i de destekliyor. 42 milyonu aşkın şarkının ve 140 bin yüksek çözünürlüklü videonun yer aldığı TIDAL, tüm dünyadan sanatçıların direkt olarak katkıda bulunduğu bir servis olarak öne çıkıyor.

Müzik tutkunları, Astell&Kern ürünlerini Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No.61’de bulunan Deneyim Merkezi’nde deneyerek de satın alabiliyorlar.

Etiketler: » »
Share
839 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?