logo

ASUS’dan Özel Oyuncu Faresi: Spatha

mh_asus_spatha_gorsel

ASUS Republic of Gamers (ROG), devasa çoklu oyunculu oyunlar (MMO) için optimize edilmiş kablolu/kablosuz oyuncu faresi Spatha’yı tanıttı. ROG Spatha, 8200 DPI hassasiyeti ve 12 programlanabilir tuşuyla ön plana çıkıyor. Magnezyum alaşımlı kasası, ASUS’a özgü kolay değiştirilebilen soket tasarımlı sol ve sağ tuşları ve kişiselleştirilebilir RGB LED ışık efektleriyle ilgi çekiyor. Kablolu modda kullanıldığında endüstri lideri 2000Hz polling oranıyla akıcı ve anlık imleç tepkisine sahip olacaksınız.

Sezgisel yönetim ve kontrol

İçerisinde farenin sol tarafına yerleştirilmiş altı adet  ile toplamda 12 programlanabilir tuşa sahip olan fare, tüm komutları kullanıcının parmak uçlarına getiriyor.

Fare, hızlı özelleştirme için kolay değiştirilebilir anahtar soketi tasarımına ve yüksek kalite magnezyum alaşımlı kasaya sahiptir. Sol ve sağ tuşlar, farenin ana yapısından ayrıdır ve OMRON anahtarlarla 20 milyon tıklama ömrüne sahip olmasıyla arttırılmış dayanıklılık, tepkisellik ve hızlı geri dönüş sağlar.

Fare, 8200 DPI hassasiyete ve kullanıcıların iki farklı hassasiyet seviyesini ayarlayarak değiştirebilmelerine imkan tanıyan DPI değiştirme tuşuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Ek esneklik için çift mod

İster kablolu, ister kablosuz kullanın, cihaz, hassas ve anlık imleç tepkisi sağlar. Kablosuz modda cihaz, düşük gecikme ve yüksek veri akışı için yüksek hızlı kablosuz bağlantı kullanır.

Cihaz kablolu modda 2000Hz’e kadar polling oranı sunar. Özel yükseltilmiş bağlantı tasarımı, kablonun masanın üzerinde sürtünmesini engeller ve her yüzeyde akıcı bir hareket sağlar. Cihaz kablolu modda veya şarj ünitesine yerleştirilerek şark edilebilir. Kutusunda yer alan 2 metrelik örgülü, 1 metrelik lastik kablosuyla birlikte sunulur.

Özelleştirilebilir LED efektleri ve ROG Armoury

Fare, kaydırma tekerleği, yan tuşlar ve ROG logosunda yer alan bağımsız özelleştirilebilir RGB LED efektleri ile agresif açılara sahip bir tasarıma sahiptir. Bu efektler altı farklı modda sunulur – sabit, nefes alıp-veren, renk döngüsü, tetik, rastgele ve pil modu. Cihaz, dahili flaş belleği ile beş farklı kullanıcı profilini saklayabilir. Sezgisel ROG Armoury arayüzü, kullanıcıların profilleri, LED efekt ayarlarını, program makrolarını ve dahasını ayarlamalarına imkan tanıyor.

Özellikler

 

ASUS ROG Spatha

Bağlantı Kablosuz RF 2.4GHz

Kablolu USB 2.0

Takip çözünürlüğü 8200DPI lazer sensörü
Takip hızı Saniyede 150 inç
Takip ivmesi 30g
Tepki 2000Hz polling oranı (kablolu modda)

1000 Hz polling oranı (kablosuz modda)

Tuşlar OMRON D2FC-F-7N(20M) 20 milyon tıklama ömrü

Ek OMRON D2F-01F tuşları dahil

Uyumlu tuşlar:

OMRON D2F serisi tuşlar: D2F, D2F-F, D2F-01, D2F-01F

OMRON D2FC serisi tuşlar: D2FC-3M, D2FC-F-7N, D2FC-F-7N(10M) , D2FC-F-7N(20M)

Kablolar 2m örgülü USB kablo

1m lastik USB kablo

İşletim Sistemi Windows 10

Windows 8.1

Windows 8

Windows 7

Kutu İçeriği 1 x kablosuz alıcı/şarj ünitesi

1 x 2-metre örgülü USB kablo

1 x 1-metre standart lastik USB kablo

2 x Japon üretimi Omron tuşlar

1 x ROG sert taşıma çantası

2 x ROG logo çıkartmaları

1 x mini tornavida

Kullanım kılavuzu

Boyutlar 137 x 89 x 45mm
Ağırlık 175g (kablo hariç)

Etiketler: » » » »
Share
1443 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?