logo

Avaya’nın Yeni Bulut Tabanlı Çözümleriyle Daha Fazla Müşteri Memnuniyeti

mh_avaya_nidal_ve_sinan

Avaya, Orta Doğu, Afrika, Türkiye, Hindistan, Rusya, BDT ve Çin’i de içeren Büyüyen Pazarlar bölgesinde “Engage” Turunu başlattığını duyurdu. 15 Ocak’ta İstanbul’da başlayan tur, işletmelerin Era of Engagement’dan yararlanmasını mümkün kılan yeni iletişim çözüm ve hizmetlerini içeren Avaya “Engagement” çözümlerini temel alıyor.

“Engage” tur sırasında Avaya yöneticileri yeni Avaya Engage Çözümlerini sunuyor. Şirketin büyüyen pazarlar bölgesindeki müşterileri ve 2000’den fazla kanal ortağıyla buluşuyor.

Bu çözümler, işletme genelindeki lokasyonları ve fonksiyonları birbirine bağlayan, iş akışlarına iletişim tabanlı uygulamaları entegre eden ve masaüstünden mobil cihazlara kesintisiz geçiş sağlayan çözüm ve hizmetleri içeriyor. İnteraktif tanıtım turu, Avaya’nın ortaklarına, her büyüklükteki işletmeye daha gelişmiş müşteri deneyimi sağlayan yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olma fırsatı sunuyor.

Duyurulan yeni çözümler arasında yer alan Avaya Engagement Environment, bölümler ve kurumlarca kullanılan kurumsal uygulamalarla iletişim teknolojilerinin entegrasyonunu sağlıyor.

Avaya kurumsal iletişim ve uygulama performansı için veri iletişim çözümleriyle modernize etmeyi sürdürüyor. Avaya, iletişim uygulamalarının kurulumunu basitleştirir ve hızlandırır; tek dokunuşla FABRIC veri ağı ile bunların kesintisiz çalışmasını sağlıyor. Fabric tabanlı ağlardaki hızlı büyüme, bugün pek çok müşterinin otomatik servis sağlama ve sunucu, cihaz ve kullanıcı ekleme gibi SDN (Software Defined Network) beklentilerinin karşılandığı anlamına geliyor.

AVAYA Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu “Biz sorumlu olduğumuz ülkelere, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın güvenli ve güvenilir bir şekilde sonuç almasını sağlayan çözümler ve hizmetler getiriyoruz. Avaya’da gelişmiş bir iletişim deneyimi sağlayan çözümlere odaklanarak sektörün önüne geçtiğimize inanıyoruz. Yeni ve geleceğe yönelik kurumsal iletişim çözümleriyle insanlar arasında daha güçlü iletişim bağlantıları oluşturan ve daha yüksek düzeyde üretkenlik ve karlılığın önünü açan bir ekosistem oluşturduk. Bu bilgimizi ve teknolojimizi paylaşmak istiyoruz” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
2521 Kez Görüntülendi.