logo

Aydınlatmalı Yeni Oyuncu Mouse’u: HyperX Pulsefire Surge

HyperX, HyperX Pulsefire Surge oyuncu mouse’unu piyasaya sürdüğünü duyurdu. Pulsefire Surge, Pxart 3389 sensörü ve 16.000 DPI çözünürlüğüyle üst düzey hassaslık sağlıyor. Omron anahtarlarının kullanıldığı sol ve sağ düğmeler 50 milyon tıklamaya kadar dayanmalarının yanı sıra olağanüstü tıklama hissi, tepkisi ve kararlılığı sunuyor. 360 derece göz alıcı RGB aydınlatma efektlerine de sahip olan mouse’u HyperX NGenuity yazılımıyla kişiselleştirmek mümkün. Bu sayede oyuncular sistemlerine veya çevrelerine uyan renkleri seçip çok daha etkileyici bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Mouse, yakın zaman önce, prestijli Red Dot 2018 ürün tasarımı ödülünü kazandı.

HyperX Pulsefire Surge Profesyonel Oyuncuları Cezbediyor

HyperX Kıdemli İş Birimi Müdürü Marcus Hermann “Pulsefire Surge’ün tasarım sürecinde profesyonel oyun takımlarının ve oyun tutkunlarının biçim, uyum ve özelliklere ilişkin görüşlerine başvurduk. HyperX oyun ekipmanlarını; profesyonel oyuncular ve oyun tutkunlarına performans ve özelleştirme olanaklarını bir arada sunan yüksek kaliteli bir mouse ile tamamlamayı hedefliyorduk. Pulsefire Surge, bu mükemmellik standartlarını karşılıyor” dedi.

Mouseda 16.000 DPI’a kadar destek veren 5 adet özelleştirilebilir yerleşik DPI ayarı bulunuyor. Oyuncular kendi bireysel tercihlerine veya tarzlarına göre istedikleri ayarı yapabiliyor. Dahili bellek sayesinde kullanıcılar, aydınlatma ayarlarını ve efektleri üç farklı profile kaydedebiliyor, istedikleri yerde bu profilleri kullanabiliyor. HyperX NGenuity yazılımıyla LED aydınlatmayı da özelleştirebilen kullanıcılar, 360 derecelik ışık çemberi, DPI düğmesi ve HyperX logosu için RGB renkler seçebiliyor. Ek olarak, sensör performansı ayarları, makrolar ve DPI ayarları gibi gelişmiş özelleştirme araçları da bulunuyor.

Oyun maratonlarının rahat geçmesi için tasarlanan mouse, daha akıcı hareket imkanı ve daha uzun ömür için örgülü, esnek bir kabloya sahip. Mouse’un konforlu simetrik tasarımında yer alan geniş taban sayesinde yüzeyler üzerinde çok daha akıcı hareket olanağı sağlanıyor.

Efsanevi HyperX güvenilirliğiyle gelen ve iki yıllık garantiye sahip olan mouse, KDV dahil 329 TL’lik fiyatla Mayıs başında Türkiye’de satışa sunulacak.

HyperX Pulsefire Surge RGB Oyuncu Mouse’u Özellikleri

Mouse

Ergonomi: Simetrik
Sensör: Pixart PMW3389
Çözünürlük: 16.000 DPI’a kadar
DPI Ön Ayarları: 800 / 1600 / 3200 DPI
Hız: 450ips
Hızlanma: 50G
Düğmeler: 6
Sol / Sağ düğme anahtarları: Omron
Sol / Sağ düğme dayanıklılığı: 50 milyon tıklama
Arka Aydınlatma: RGB (16.777.216 renk)
Işık efektleri: Her LED için RGB aydınlatma ve 4 adet parlaklık seviyesi
Dahili bellek: 3 profil
Bağlantı türü: USB 2.0
Sorgu oranı: 1000Hz
USB veri biçimi: 16 bits/axis
Dinamik sürtünme katsayısı: 0.13µ
Statik sürtünme katsayısı: 0.20µ2
Kablo türü: Örgülü

Ağırlık (kablo olmadan): 100g
Ağırlık (kablo olmadan): 130g

Boyutlar:

Uzunluk: 120,24 mm
Yükseklik: 40,70 mm
Genişlik: 62,85 mm
Kablo uzunluğu: 1,8 m

Etiketler: » » » »
Share
776 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?