logo

Bilkom, Fitbit Ürünlerinin Distribütörü Oldu

Giyilebilir cihaz pazarında önemli oyuncularından olan Fitbit, Türkiye pazarında artık Bilkom Güvencesiyle yer alacak. Fitbit’in sağlık ve fitness odaklı ürünleri, Bilkom tarafından pazara sunulacak. Konuyla ilgili olarak 12 Şubat 2020 tarihinden bir basın toplantısı düzenlendi. 

Fitbit, sağlıklı yaşamı destekliyor

Fitbit, yenilikçi akıllı saatler ve takip cihazlarından oluşan ürün yelpazesiyle daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyenlere ilham vermeyi taahhüt ediyor. IOS ve Android platformlarıyla uyumlu olan Fitbit cihazları, uzun pil ömrü, etkileyici sağlık, fitness ve akıllı özellikleri, renkli ve şık estetiği ile öne çıkıyor.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin giderek daha fazla öne çıktığını belirterek “Biz de Bilkom olarak, tüketicilerin teknoloji yoluyla yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit’in sağlık ve fitness odaklılığı ile bir adım ileri taşıyor, sağlık ve aktif yaşam tutkunları için Fitbit’i portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Fitbit Versa 2 (www.fitbit.com/us/products/smartwatches/versa), Fitbit Versa Lite (www.fitbit.com/us/products/trackers/charge3), Fitbit Charge 3 (www.fitbit.com/us/products/trackers/charge3) ve Fitbit Inspire HR (www.fitbit.com/ie/inspire) gibi sağlıklı yaşamı destekleyen Fitbit ürünleri, Türkiye pazarında Bilkom güvencesiyle satışa sunulacak.

www.bilkom.com.tr

Etiketler: » »
Share
1347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?