logo

Blogger’lar Coral Tatil Web Sitesi İçin Yazacak

mh_coraltatil_bloggerODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam ediyor. Coraltatil.com‘un yepyeni uygulaması sayesinde seyahatseverler, ünlü blogger’ların hazırladıkları özgün içeriklerle gezilecek yerler, görülecek şeyler, yapılması gereken aktiviteler, tadılması gereken lezzetleri ve alternatif eğlence önerilerini görme ve okuma fırsatı buluyorlar. Yazılara ana sayfadan ulaşılabileceği gibi, ilgi duyulan tur veya destinasyona ait alt sayfalardan da ulaşılabiliyor.

Tatil planlayan ve turlar hakkında bilgi almak isteyen herkes, dünyanın dört bir yanındaki güzellikleri keşfetmek, değişik lezzetler tatmak, farklı kültürleri tanımak için coraltatil.com web sitesini ve ünlü blogger’ların kişisel deneyimlerini inceleyerek kendilerine en uygun destinasyonu seçebilecekler.

Coral Travel&ODEON Tours İç Pazar Müdür Vekili Mehmet Kamçı “Bu çalışma ile Türkiye’de ilk defa bir tur operatörünün web sitesinin içinde ünlü blogger’ların gezi yazıları yer alıyor. Çok sayıda özgün fotoğrafın da yer alacağı bu bölümde sitemizi ziyaret eden misafirler gitmek istedikleri ülkenin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinmenin yanı sıra günlük hayat hakkındaki detayları da blogger’larımızın yazılarından öğrenebiliyor olacak. Yazılara ana sayfadaki banner alanından ulaşılabildiği gibi, ilgi duyulan turun detaylarının yer aldığı alt sayfalardan da ulaşmak mümkün. Henüz yeni açılan gezi yazıları köşemizde, ilk etapta blogger’larımız tarafından hazırlanan yurt dışı destinasyonlarına yer verdik. Yazılarımızın ve yazarlarımızın sayısı gün geçtikçe artıyor olacak. 2015 yılında da bu bölümde bizlerle seyahat eden blogger’larımızın yurt içi – yurt dışı destinasyonlar hakkında yeni yazıları yer almaya devam edecek” dedi.

“Kemal ile Keşfet”, “Dünya’yı gezen Türk”, “Sedef’in yurtdışı günlüğü”, “Az gezmiş” ve “Sami’nin gezi notları” isimli köşelerin sahiplerinin kaleminden coraltatil.com web sitesine gezginler için yepyeni güncel yazılar eklenmeye devam ediyor olacak. İlham verecek birçok alternatif coraltatil.com web sitesi sayfalarında okurlarını bekliyor.

Coral Travel &ODEON Tours’dan her 100 TL’lik alışverişe 50 mil bonus

Türk Hava Yolları’nın avantajlarla dolu özel yolcu programı Miles&Smiles’ın üyeleri, Coral Travel & ODEON Tours’dan gerçekleştirecekleri tüm seyahatlerinde her 100 TL harcama karşılığı 50 bonus mil kazanıyor.

Tur programları hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Coral Travel&ODEON Tours Çağrı Merkezi 444 0 684’yi arayabilir, www.coraltatil.com adresine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Share
2773 Kez Görüntülendi.