logo

C-Majör İşten Sesler Korosu’nun Konser Geliri TOÇEV’e Bağışlandı

Ülkemizin en değerli şirketlerinin CEO’ları ile üst düzey yöneticilerinden oluşan C-Majör İşten Sesler Korosu, kuruluşunun üzerinden geçen 25 yılda 7 milyon çocuğun eğitimine destek olan Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) yararına büyük bir etkinlik düzenledi. 28 Şubat 2019 tarihinde İş Sanat’ta sahne alan C-Majör İşten Sesler Korosu ve birçok değerli sanatçı konuklarına unutamayacakları bir konser verdi. Konserden elde edilen gelir 25 yıldır milyonlarca çocuğun eğitimine ve hayatına dokunan TOÇEV’e bağışlandı. Sianji Grubun Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Cmajor Grubu’nun Başkanı Recai Çakır, solo performansı ile geceye renk katarken, TOÇEV Genel Müdürü Bade Takazoğlu’da sahne performansına eşlik etti.

Çeyrek yüzyılı son derece anlamlı bir şekilde kutlayan bu etkinlik, iş dünyasının sosyal sorumluluk anlayışının en güzel örneklerinden biri olarak tarihe geçti.

100 Kişilik Dev Kadro

Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır önderliğinde Türkiye ekonomisine yön veren isimler tarafından 2016 yılında kurulmuş olan C-Majör İşten Sesler Korosu, şarkı söylemeyi seven birçok üst düzey yöneticiden oluşuyor. Aralarında DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Bosphorus Gaz Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Dedeman Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Tezmaksan Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan gibi değerli iş insanlarının yanı sıra mizahçı ve yönetmen Gani Müjde, yazar Ahmet Ümit, tiyatrocu Behzat Uygur gibi sanat dünyasının önemli isimlerinin de yer aldığı koro 100 kişiden oluşuyor.

Altıncı Konser TOÇEV İçin

Konser çalışmalarını Şef Özlem Abacı eşliğinde yapan C-Majör İşten Sesler Korosu, sunuculuğunu Hakan Bilgin’in üstlendiği TOÇEV yararına etkinlikle altıncı konserine imza attı. Koro daha önceki konserlerini Dünya Engelliler Vakfı, İstanbul Down Sendromu Derneği, Çocuk Eğitim Derneği, Mehmetçik Vakfı yararına vermiş, “2019’a Merhaba” konserini ise aile arasında düzenlemişti.

Etiketler: » » »
Share
1398 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?