logo

Canon, 8K Video Çekebilen EOS R5’i Tanıttı

Canon, EOS R sistemini temel alarak geliştirdiği tam kare aynasız fotoğraf makinesi EOS R5 modelini tanıttı. 8K video ve benzersiz görüntü sabitleme özelliklerinin yanı sıra yüksek hız, çözünürlük olanakları ile cihaz, düğün fotoğrafçılığından vahşi yaşam fotoğrafçılığına kadar tüm profesyoneller için ideal bir seçenek oluyor. Canon, cihaz ile hız ve çözünürlükte yeni standartlar belirlerken hareketli karelerin net yakalanmasında yeni bir sayfa açıyor.

Sinema filmi kalitesinde içerikler

Kaliteli video ve fotoğraf içerikleri yaratmak isteyenler için cihaz ideal bir seçenek oluyor. Sinema filmi kalitesinde 8K çözünürlüklü video çekme olanağı sunan cihaz, aynı zamanda yüksek kaliteye sahip hareketli görselleri yakalama özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Cihaz, mevcut 4K endüstri standardının dört katı çözünürlük sunarak, içerik oluşturucuların 8K’da geniş çekim yapmasına olanak sağlıyor.

Hareketli anlarda net ve yüksek görüntü yakalamak isteyenlere: EOS R5

Yüksek görüntü sabitleme teknolojisi ve tamamen yeni RF lensleri ile fotoğraf ve video tutkunlarının ilgisini çeken cihaz, mekanik deklanşörle 12 kare/sn ve elektronik deklanşörle 20 kare/sn gibi yüksek hızı ve yüksek görüntü kalitesi sayesinde kaliteli görüntüler yakalıyor, sıra dışı teknolojisi ile çekim koşulu ne olursa olsun bulanık olmayan net fotoğraf ve videoların elde edilmesine yardımcı oluyor.

Tüm görüntüler anında her cihazda

Cihaz, çekilen tüm fotoğraf ve videolar image.canon bulut platformuna otomatik aktarılarak her yerde istenilen cihazdan görüntülenmesini sağlıyor. Otomatik görüntü transferi, tüm görüntülerin hareket halindeyken bile diğer tüm cihazlardan anında görüntülenmesini kolaylaştırıyor.

www.canon-europe.com

Etiketler: »
Share
1390 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?