logo

Cep Telefonu Hizmet Paketiyle Aklınız Telefonunuzda Kalmasın

mh_cepkask_tayfun_gulgec

Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç

Cep telefonlarına ve elektronik cihazlara garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına karşı hizmet paketi sunan Cepkask A.Ş, onarım gerektiren arızaların giderilmesinin yanı sıra hukuki danışmanlık, danışmanlık, teknik destek, lojistik, call center, teknik servis gibi hizmetler sunuyor.

Cep telefonlarını garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı kaynaklı kazalara karşı koruyan Cepkask Hizmet Paketi, cep telefonu kullanıcılarına danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık ve lojistik hizmeti de sunuyor. Cep Telefonu Hizmet Paketi, sadece onarım gerektiren arızaların giderilmesinin yanı sıra kullanıcıyı başka mağduriyetlerden kurtarıyor.

Oldukça yüksek maliyetler ve uzun taksit seçenekleriyle alınan cep telefonlarını güvence altına almanın önemine vurgu yapan Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, bu hizmetin internet aracılığıyla www.ekaks.com.tr’den de kolaylıkla alınabileceğini söyledi. Kullanıcının her türlü mağduriyetinde yanlarında olmak istediklerini belirten Gülgeç “Kullanıcı hatası kapsamına giren çarpma, düşme, kırılma, sıvı teması, kavrulma, Yüksek voltaj, hırsızlık, gasp, kapkaç gibi hasarların dışında müşterilerimize aşağıdaki hizmetleri de veriyoruz” dedi.

Teknik Destek: Hizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak her türlü teknik konuda bilgi alabilmektedir. Yeni kalibrasyonların, güncellemelerin yüklenmesi, sosyal medya platformlarına üye olma aşamaları (Facebook, Twitter, Whatsapp), tüm ayarlar, şarj problemleri, internete bağlanma ve wireless sorunları, internet kapasitesi, yasal ve ücretsiz programların indirilmesi, Microsoft programlarının çalıştırılması ve işlevleri hakkında genel bilgi verilmesi, ilgili elektronik cihazların tarafımıza fiziki olarak gönderilmesi ve getirilmesi halinde fiziki olarak da bu hizmetler verilmektedir.

Teknik Servis: Hizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak yasal garanti ve hizmet paketi içerisinde ücretsiz olarak hediye edilen elektronik cihaz sigortası kapsamında olmayan, kullanımdan doğan rutin bakım, temizlik, yağlama, düzeltme, ayarlamalar, kontrol ve modifikasyonları yapmaktadır.

Hukuki Destek; Hizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak gerek satıcı ile yaşadığı anlaşmazlıklarda, gerekse yasal garanti kapsamında oluşmuş arızaların yetkili teknik servisler tarafından giderilmesi veya 4077 sayılı Tüketici Kanunu kapsamında yeni cihaz verilmesi konusunda yaşanan anlaşmazlıklarda, yasal garanti kapsamında oluşmuş bir arızanın yetkili teknik servislerde geçen onarım müddeti konusunda oluşan anlaşmazlıklarda bilgilendirme yapılmaktadır. Müşterinin vekalet vermesi halinde de ilgili mercilerde mevcut hukuki takip yapılmaktadır.

Danışmanlık: Hizmet Paketleri sahipleri aldıkları elektronik cihazların kondisyonları, kapasiteleri, teknik özellikleri, yasal garanti süreçleri, yetkili servisleri hakkında bilgilendirilirler. Hırsızlık olaylarında müşterinin GSM operatörü, Telekominikasyon Kurumu ve Kolluk Kuvvetleri nezdinde yapacağı müracaatları koordine etmek yönlendirmek. telefonun en kısa süre içerisinde görüşmeye kapatılmasını sağlamak.

Lojistik:  Hizmet Paketleri sahipleri satın aldıkları elektronik cihaz ile alakalı olarak yasal garanti kapsamında resmi servislerde yaptıracağı onarımın sağlanması amacıyla, elektronik cihazını şirkete gönderir. Elektronik cihaz yetkili servise teslim edilir ve onarımın başlaması sağlanır. Onarım yasal süre içerisinde gerçekleştiğinde elektronik cihazı müşteriye kargo yoluyla geri gönderir. Eğer yetkili serviste onarım yasal süre içerisinde gerçekleşmez ise, müşteri 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun kendisine tanıdığı hakları hakkında bilgilendirilir.

Call Center: Tüm müracaatların alındığı, müşterinin talebine göre ilgili birime yönlendirildiği veya basit, kolay ve çabuk anlaşılabilecek sorulara anında cevap verilen çağrı merkezi.

Etiketler: » » »
Share
3000 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?