logo

Checkpoint Systems, Mağaza İçi Zemin Altı RFID Anteni UF-1’i Tanıttı

Fiziksel mağazalar, perakende tasarımının sınırlarını zorlarken, mağaza giriş/çıkışında kesintisiz güvenlik sistemlerine olan talep artıyor. Checkpoint Systems buna, zemin altı RFID anteni olan UF-1’i satışa sunarak çözüm oluyor.  

Geniş Bir Okuma Menzili

UF-1 sistemi, patentli RFID okuyucu teknolojisini kullanıyor ve geniş bir okuma menzili sunuyor. Mağaza girişinde somut olarak görünmeyen bu çözüm ayrıca, envanter yönetimini iyileştirmek için RFID verilerinin gücünü kullanarak ek avantajlar da sağlıyor.

Cihaz, estetik açıdan hoş görünen açık girişlere; geleneksel EAS antenlerinin kullanımını kısıtlayan alışveriş merkezlerine ve geniş, engelsiz mağaza kapılarına ihtiyaç duyan perakendecilere sunulan uygun bir çözüm olarak dikkat çekiyor. 

Patentli Checkpoint Wirama Radar teknolojisi

Patentli Checkpoint Wirama Radar teknolojisini kullanan zemin altı RFID özellikli çözüm, antenin üzerinden geçen bir etiketin, mağaza içine ve dışına doğru veya kapı boyunca hareket yönünü belirler. Ayrıca, bir ürünün çıkışın yakınında bulunup bulunmadığını veya potansiyel olarak çalınmış olup olmadığını saptayarak, yanlış alarmları en aza indirgiyor. 

Checkpoint Systems Balkan ülkeleri ve Türkiye Satış Müdürü Hakan Güngör “Perakendecilerin mağaza tasarımları konusunda daha da yaratıcı olmasında ve onlara müşterilerinin mağaza içi deneyimlerini iyileştirmesinde yardımcı olacak bu yeni zemin altı RFID çözümünü sunmaktan dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz. UF-1, zemin tabanlı gelişmiş bir çözümdür ve RFID’yi ilk kullananlar arasında son derece popüler olmasını bekliyoruz” dedi.

www.checkpointsystems.com

Etiketler: » » » » »
Share
1127 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?