logo

Çırağan Palace Kempinski’de Kurban Bayramı’na Özel Konaklama Paketi

Kurban Bayramı tatilinde şehrin koşuşturmacasından arınmak ve İstanbul’un keyfine varmak isteyenler, Çırağan Palace Kempinski’nin özel konaklama paketiyle unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.

31 Ağustos – 4 Eylül 2017 tarihleri arasında lüks odalarda minimum üç gecelik konaklamalardan başlayarak geçerli Kurban Bayramı’na özel hazırlanan pakette cazip teklifler bulunuyor. Her sabah şehrin en iyi açık büfe kahvaltısını servis eden Laledan Restoran’da mükellef bir kahvaltıyla güne enerjik bir başlangıç yapılırken, sıcak yaz günlerinde Boğaz’ın içinde yüzüyormuş hissi veren “sonsuzluk havuzu” ise manzaraya doymak isteyenlerin favorisi olacak.

Tüm bunların yanı sıra, İstanbul’un çikolata ve pasta cenneti Gazebo Lounge’da hepsi ev yapımı klasik parmak sandviçler, çörekler, şekerlemeler, İngiliz sconeları, kaymak ve reçellere eşlik eden leziz aromalı kahveler ve taze demlenmiş çayların sunulduğu Akşamüstü Çay saati, konaklama boyunca bir defa sunulacak özel deneyimlerden biri olarak yerini alacak. Ayrıca misafirlere palmiye ağaçlarının altında, Boğaz manzarası ve saray görkemiyle bütünleşen İstanbul’un stil sahibi popüler mekanı Le Fumoir’da iki kişi için nargile keyfi de sunulacak.

Çırağan Palace Kempinski’nin Kurban Bayramı Paketi fiyatı KDV hariç 1.200 Euro’dan başlıyor. .

Etiketler: » »
Share
1416 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?