logo

Çok Noktayı Tek Ekrandan Kolayca İzleyin

mh_uranium_gorsel

Birden fazla lokasyonda konumlandırılmış Analog ve IP kameraları, farklı bir merkezde tek ekranda izleme özelliğine sahip kayıt cihazları ile CCTV çözümleri geliştirmeye devam eden Uranium Security Solutions, kayıt cihazları için geliştirdiği kullanıcı dostu yeni arayüzü ile rahat ve kolay bir kullanım sağlıyor.

Farklı lokasyonlardaki Uranium Kayıt cihazlarına bağlı 144 kamerayı, kullanıcıların farklı bir merkezde tek ekranda Uranium CMS yazılımı ile kolaylıkla izleyebileceğini söyleyen Uranium Security Solutions Ar-Ge ve Üretim Müdürü Hakan Kekik, kayıt cihazlarında kullandıkları yazılımları geliştiren ve farklılaştıran tek marka olduklarını söyledi.

“En İyi Tercih” sloganıyla 2004 yılından bu yana Bilişim tarafında dağıtıcılık ve distribütörlük yapan Art Sistem Bilgisayar firmasının Güvenlik izleme sistemleri tarafındaki tescili markası Uranium Security Solutions, 4 yıldır güvenlik pazarı tarafında bayilerine çözümler sunuyor.

AND serisi Analog Ve IP kameraları aynı anda işleyebilen (Hibrit) ve ANP serisi IP cihazlar, yeni gelişen Analog HD (AHD) kayıt cihazlarında kullandıkları arayüzün piyasada kullanılan diğer arayüzlerden farklı ve çok daha kullanışlı olduğunu belirten  Kekik, kullanıcı dostu yeni arayüzü geliştirirken geçmiş deneyimlerinden ve IT tabanlı firma olmalarının avantajlarından yararlandıklarını, saha da kurulum yapan bayilerinin ve son kullanıcı fikirlerinin de kendilerine yol gösterici olduğunu, yeni arayüzün daha da gelişmesi için gerekli yatırımları yaptıklarını söyledi.

Kârının önemli bir kısmını Ar-Ge ye ayırdıklarını söyleyen Kekik, üretim sürecini sürekli kontrol altında tuttuklarını, bu sayede arıza oranı en düşük ürünleri pazara sunabildiklerini belirtti. Arıza oranlarının %0,3 olduğunu söyleyen Kekik, bu oranı yakalamak için geçmiş tecrübelerinin çok büyük etkisi olduğunu belirtti.

Etiketler: » » » » » »
Share
2171 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?