logo

COMODO ve Arena Arasında Distribütörlük Anlaşması

mh_comodo_arena_bilgisayar

Arena Genel Müdürü Okay Nasır, COMODO’nun Kurucusu ve CEO’su Melih Abdulhayoğlu

Arena ve COMODO distribütörlük konusundaki işbirliklerini duyurdu. COMODO bu anlaşma ile COMODO Internet Security, Korugan Unified Threat Management, Mobil Cihaz Yönetimi, COMODO Korumail, COMODO End Point Security Manager ve Securebox gibi bireylere ve kurumlara yönelik geliştirdiği ürünleriyle Arena’nın 7000 üyelik dev dağıtım ağına ulaşacak.

Abdulhayoğlu: “Arena, COMODO’nun gücüne güç katacak”

COMODO’nun Kurucusu ve CEO’su Melih Abdulhayoğlu işbirliği anlaşması ile ilgili olarak “Dünyada siber güvenlik alanında faaliyet gösteren COMODO olarak bu alanda Ankara ve İstanbul’da kurduğumuz Ar-Ge merkezlerinde kendi teknolojik ürünlerini geliştiren, bireylerin ve kurumların uçtan uca tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan bir firmayız. Aynı zamanda siber güvenlik alanında dünya lideriyiz. COMODO olarak, çözümlerimizi müşterilerimize doğru finansal modellerle ve doğru zamanda ulaştırmak bizim için çok önemli. Bu kapsamda en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena ile distribütörlük için el sıkıştık. Türkiye’nin bir numarası olan Arena’nın geniş dağıtım ağı ve kurumsal gücünün de desteğiyle pazarda önemli başarılar sağlayacağımıza inanıyoruz. İşbirliğimizin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Nasır: “Bu işbirliği, sektördeki gücümüzü ve katma değerimizi kanıtlıyor”

Arena Genel Müdürü Okay Nasır, Arena’nın yeni yönetim modeli Value ekosisteminin sağladığı güven ve katma değerin, Arena’nın tercih edilme sebebini artırdığını belirterek “%80’i mühendislerden oluşan uzman kadromuz ile COMODO markası özelinde de Arena Value olarak katma değerli bir hizmet sağlamaya devam edeceğiz. Dünyanın virüssüzlük garantisi veren ilk ve tek şirketi olan COMODO ile yapmış olduğumuz bu işbirliği, sektördeki gücümüzü ve katma değerimizi kanıtlıyor. Arena olarak, COMODO ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenerek markayı, Türkiye’de de hak ettiği yere kısa zamanda taşıyacağımıza inanıyorum. Satış öncesi ve sonrası destek sağlayan deneyimli ekiplerimiz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler gerçekleştirerek hem marka, hem iş ortaklarımızın her zaman yanında olacağız. İşbirliğimizin güzel sonuçlar getirmesini dileriz” dedi.

Etiketler: » » »
Share
1856 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?