logo

Constance Hotels & Resorts Farklı Bir Spa Deneyimi Sunuyor

mh_constance_hotels_spa

Cennet adalar olarak bilinen Maldives, Seychelles, Madagascar ve Mauritius bölgelerinde konumlanan ve 7 oteli ile benzersiz bir tatil sunan Constance Hotels & Resorts, spa hizmetleriyle konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

U Spa by Constance, Constance Hotels&Resorts’un en ilgi çeken özellikleri arasında yer alıyor.  ‘U’ Spa deneyimi, konukların uygulamalardan en yüksek verimi elde etmeleri yanında rahatlatmaları ve canlanmaları amacıyla kişiye özel programlar sunuyor. Her konuk için hazırlanan özel dosyalarda, konukların istekleri, hedefleri ve tercihleri belirtiliyor. Holistik bir yaklaşımla gerçekleştirilen uygulamalar öncesinde konukların sağlık durumları, diyetleri, sporla olan ilişkileri, cilt hassasiyetleri titizlikle incelenip kişisel programlar oluşturuluyor.

Spa menüsü; ‘U’ Spa klasik masajları, yüz ve vücut bakımlarını içeriyor. Konukların günlük ihtiyaçları göz önünde tutularak yapılan uygulamalarda; tedavi edici veya koruyucu cilt bakımları, kas masajları, kan dolaşımı, lenf drenajı ve sinir sistemine yardımcı öneriler sunuluyor. Konukların tercihlerine göre; dinlendirici, canlandırıcı, detoks ve spor sonrası toparlayıcı masajlar, içeriğe uygun ‘U’ Spa ürünü ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca; Bali , Ayurvedic,Thai-Shiatsu ve İsveç Masajı gibi geleneksel masajlar da seçenekler arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra; ‘U’ Spa, seyahat dünyasının en prestijli seyahat ve lüks dergilerinden olan  Condé Nast Traveller’ın okuyucu oylarını toplamayı başararak en iyi otel spaları arasında 7. sıradaki yerini aldı.

Mauritius , Seyşeller  ve Maldivler’de yer alan spa tesislerinin programları, bu konuda 24 yıl tecrübe sahibi Dr. Chase Webber danışmalığında  hazırlanıyor.

Dr. Chase Webber ‘U’ Spa hakkında “Amacımız konuklarımızın vücutlarını sağlığa, zihinlerini ise dinginliğe ve huzura kavuşturarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak. Dengelenmiş zihin ve ruh ile sağlıklı bir bedene kavuşmak mümkün. Önemli olan bu uyumu yakalayabilmek” dedi.

Etiketler: » » »
Share
2254 Kez Görüntülendi.