logo

Cosa Akıllı Kombi Kiti Konforunuzu Arttıracak

mh_cosa_akilli_kombi_gorsel

Nuvia’nın geçen yıl piyasaya sürdüğü Cosa Akıllı Kombi Kiti yılbaşında sevdiklerine farklı ve kullanışlı bir hediye vermek isteyenler için benzersiz özellikleriyle ön plana çıkıyor. Satın almanın yanı sıra kiralama opsiyonu da bulunan cihaz ile kombiye bağlanılarak ev sıcaklığı cep telefonu üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Şık tasarımı ve hesaplı fiyatıyla dikkat çeken cihaza kendi web sitesi (www.cosa.com.tr) ile birlikte n11.com, hepsiburada.com, odatermostati.org, Pupa, Kliksa mağazalarından ve Demirdöküm servislerinden ulaşılabiliyor.

Doğalgaz faturalarında %30’ varan tasarruf

Doğalgaz tüketiminde ve faturalarda %30’lara varan yüksek bir oranda tasarruf sağlayabilen yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı cihaz sadece bir yıl içerisinde satın alma parasını amorti etmiş oluyor.

Türkiye’deki 10 milyon kombinin %70’i yanlış kullanılıyor

Kombi kullanıcılarının kombiler sürekli açık mı tutulmalı, evden çıkınca kısılmalı mı gece yatarken ne olmalı gibi birçok sorusu cihaz ile çözüme kavuşuyor.

Oda sıcaklığını ölçerek kombinin çalışıp çalışmaması gerektiğine karar veren cihaz, doğalgazın en verimli tüketileceği petek suyu sıcaklığını ayarlama özelliğiyle, kombinin çok daha kısa sürelerle kullanımına olanak vererek tasarruf sağlıyor.

Cepten kontrol

Cosa, akıllı telefonlar ile birlikte kullanıldığı için kontrolün hep ev sakinlerinde olmasına imkân veriyor. Kolay kullanımlı bir uygulama üzerinden yürütülen kit yönetimi sayesinde Cosa, evinizin istenilen zamanda istenilen sıcaklıkta olmasına imkan tanıyor.

Yüzde yüz yerli

Türkiye’nin ilk enerji temalı teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde bir yılı aşkın bir ar-ge süreci sonucu geliştirilen Cosa tamamen yerli bir ürün olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Evlerin nem oranı artık kontrol altında

Bir yıl önce piyasaya sunulan Cosa, yeni eklenen nem ölçme özelliği ile sıcaklığın yanı sıra artık evin hava kalitesi konusunda da bilgilendiriyor. Böylece gerekli önlemleri alarak evin nem oranını kontrol altında tutulabiliyor.

Etiketler: » » » »
Share
1452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?